Vilijos interviu žurnale "Žmonės", 2011 rugpjūčio 18d. + skanai

Share

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Pranešimų skaičius : 546
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08
    20110817

Vilijos interviu žurnale "Žmonės", 2011 rugpjūčio 18d. + skanai

Rašyti by Birute1212

Vilija Matačiūnaitė: „Dabar mano tikslas – išmokti bendrauti“

Viganto Ovadnevo nuotrauka

Dvidešimt penktasis gimtadienis dainininkei Vilijai Matačiūnaitei tapo atskaitos tašku, nuo kurio viskas turėtų keistis. Po itin aktyvių praėjusių metų karjeroje atsiradusį štilį mergina išnaudoja stabtelėdama, perkratydama savo mintis ir planuodama, kaip gyventi toliau.

Rytoj – susirasti antrąją pusę, poryt – įsikurti savo namuose... „Bet juk taip nebus, kad ir kaip norėčiau“, – pragmatiškai šypteli. Todėl dabar jos planas toks: nieko neplanuoti ir džiaugtis tuo, ką gyvenimas atneš.

Neatrodo, kad tau dar stigtų pokyčių: šiemet baigei mokslus, pasidarei akių operaciją, tapai vegetare...

Didžiausias pokytis yra mano amžius. Dvidešimt penkeri metai – ne juokas... Tai privertė stabtelėti, susimąstyti: kas aš esu, ko pasiekiau, ką iki šiol dariau negerai? Ką norėčiau savyje pakeisti, ko dar neišbandžiau ir ko man daugiau gyvenime nebereikia?..

O ką tu iki šiol darei negerai?

Savo santykiuose su žmonėmis matau daug negerų dalykų. Noriu tai pakeisti, bet nėra taip lengva, kad paukšt – ir staiga imu elgtis tobulai, tampu ideali mylimoji, draugė, kolegė... Taip nebūna.

Na, nesi nuolanki katytė, turi tvirtą nuomonę. Ar tai tikrai blogai?

Bet gal aš per daug reikli?.. Juk turi kažkur slypėti atsakymas į klausimą, kodėl meilėje man vis nepasiseka. Gal per dažnai prašau žmogaus išspausti iš savęs tai, ko jis negali? Kalbu ne tik apie mylimuosius: reikia pripažinti, kad apskritai esu bailė, nemoku bendrauti su žmonėmis. Labai sunkiai leidžiuosi į kontaktą...

O man atrodė, kad dėl to problemų tu iki šiol neturėjai...

Užtat dabar prisidariau (juokiasi)! Mudviem su Ona Kolobovaite šovė į galvą užsiregistruoti interneto puslapyje, kur skelbiasi žmonės, ieškantys naujų bičiulių, pas kuriuos galėtų prisiglausti keliaudami po svečius kraštus. Esu pasiryžusi į savo namus priimti pakeleivius – tai jau didelis asmenybės pokytis, ar ne? Dar birželį užsibrėžiau tikslą: per vasarą privalau išmokti būti ramesnė, santūresnė ir atlaidesnė. Noriu išmokti priimti žmones tokius, kokie yra. Juk mano tikslas – išmokti bendrauti su žmonėmis ir atsikratyti baimių! Ir žinai ką? Vasarai baigiantis galvoju, kad jau šio to pasiekiau.

Pilnas interviu – žurnale „Žmonės“ (žurnalo skanai komentaruose)

Šaltinis: 15min.lt

Papildymas 1:

http://www.zebra.lt/lt/zmones/lietuvos_zvaigzdes/savaites-top-j-jurkute-pademonstravo-tamsiaja-puse-243086.html

Bent penketą metų LNK stengiasi garsinti Vilijos Matačiūnaitės vardą. Pagaliau ji suprato priežastį, kodėl puikų balsą, neblogą išvaizdą ir nesuskaičiuojamą kiekį reklamos LNK eteryje turėdama ji populiarumu nelenkia net abejotinų gabumų atlikėjo Minedo. „Nemoku bendrauti su žmonėmis. Labai sunkiai leidžiuosi į kontaktą”, - „Žmonės”.

Papildymas 2:

Norite Apsistoti Vilijos Namuose? Prašom!
    http://super.lrytas.lt/-13136740581312518360-norite-apsistoti-vilijos-namuose-pra%C5%A1om.htm

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Rašyti on Kv. 18 08 2011, 17:30 by Monikutea112

Rašyti on Kv. 18 08 2011, 17:31 by Monikutea112

Rašyti on Kv. 18 08 2011, 17:33 by Monikutea112

Rašyti on Kv. 18 08 2011, 17:34 by Monikutea112

Rašyti on Pen. 19 08 2011, 16:20 by Artturiux

Oo geras Very Happy

Rašyti Today at 14:26 by Sponsored content

Dabar yra Tr. 07 12 2016, 14:26