"Privatu" 2011 07 25

Share

Miglutee
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 629
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-12
    20110724

Privatu! 2011 07 25

Rašyti by Miglutee

Vilija Matačiūnaitė: „Mano eksperimentas vis dar tęsiasi“

Valgyti mėsą – sveika ar ne? Į šį daugeliui aktualų klausimą mes jums galbūt ir neatsakysime, tačiau pateiksime kelias skirtingas nuomones, kad būtų lengviau apsispręsti. Dainininkė V. Matačiūnaitė (25) nusprendė padaryti eksperimentą: ji jau šešis mėnesius nevalgo gyvūninės kilmės produktų, nors iki tol save laikė užkietėjusia mėsėde. Apie tai atvirai žurnalui „Privatu!” papasakojo Vilija.

„Nusprendžiau patikrinti savo valią“

„Vasario 1 diena buvo paskutinė, kai į burną įsidėjau mėsos, – prisimena Vilija. – Aišku, keisčiausia tai, kad iki tol buvau tiesiog užkietėjusi mėsėdė – nė dienos negalėdavau praleisti be skanaus kepsnio ar gabalėlio dešros. Bet nusprendžiau atlikti eksperimentą – patikrinti savo valią, ar galiu atsisakyti taip mėgstamo produkto. Tam turėjau svarią priežastį: perskaičiau, kad, prieš nužudant gyvulį, jo organizme pasklinda nuodingų medžiagų, mat gyvas padaras jaučia, jog tai paskutinė jo gyvenimo akimirka. Sakoma, kad, valgant mėsą, šias medžiagas pasisavina žmogaus organizmas, o tai daro įtaką jo elgsenai, charakteriui ir, žinoma, sveikatai.
    Paprašiau mamos mane stebėti, ar nevalgydama mėsos tapsiu ramesniu, kantresniu, energingesniu žmogumi. Gaila, mama man neatsakė į šį klausimą, bet aš ir toliau sėkmingai nevalgau mėsos, nors mano eksperimentas turėjo trukti tik mėnesį.

„Mane pamilo gyvūnai“

Vilija sako, kad, praėjus dviem savaitėms nuo sprendimo nevalgyti mėsos, ją net supykindavo pagalvojus apie faršą. „Šiaip mėsa man kvepia, tačiau šlykštu pagalvoti apie kotletus, maltinukus... Jei reikėtų, verčiau valgyčiau kepsnį – bent jau aiškiai matosi, iš ko jis pagamintas.
    Įdomiausia tai, kad nustojusi valgyti mėsą pastebėjau, jog mane labiau pradėjo mylėti gyvūnai. Niekada nebuvau iš tų žmonių, į kurių glėbį vos pašauktas atbėga šunelis ar katinėlis. O kuo toliau, tuo labiau jie mane pripažįsta“, – juokiasi mergina.
    Plačiau – naujausiame žurnalo „Privatu!“ numeryje.

Šaltinis: 15min.lt

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Rašyti on Pir. 25 07 2011, 17:42 by Monikutea112

http://imageshack.us/f/10/003vnq.jpg/
    http://imageshack.us/f/846/002kd.jpg/

Dabar yra Tr. 07 12 2016, 14:26