Nauja grupė su Vilija! + VIDEO

  Share
  avatar
  Miglutee
  fc valdžia

  Pranešimų skaičius : 629
  Age : 24
  Nuotaika : Smile
  Registration date : 2008-03-12
  20110426

  Nauja grupė su Vilija! + VIDEO

  Rašyti by Miglutee

  Žinomi muzikantai susijungė naujam projektui „Round-a-Sound“


  Projekto „Round-a-Sound“ archyvo nuotr. / „Round-a-Sound“

  „Round-a-Sound“. Kas tai? Naujas keturių profesionalių muzikantų projektas, skirtas ieškantiems gero naujo skambesio, nesilaikantiems griežtų žanrinių apribojimų ir neturintiems išankstinių nusistatymų. „Round-a-Sound“ pirmą kartą publikai prisistatys balandžio 29 d. klube „Tamsta“.

  Vilija Matačiūnaitė, Aurelijus Morlencas, Jievaras Jasinskis ir Rokas Beliukevičius – keturi talentingi asmenys, žinomi iš televizinių projektų ar pažįstami kaip grupių „Inculto“ bei „Freaks On Floor“ nariai susitiko sukurti bendro projekto „Round-a-Sound“. Ketvertas kuria taikų ir harmoningą poveikį skleidžiančią muziką, kurią įvardina kaip „social smooth groovy disco dance“.
  Vilija neslepia, kad su Aurelijumi jau senokai kartu kuria dainas, tačiau dėl laiko stokos tik dabar jas gali pristatyti viešai.
  „Mes labai džiaugiamės, kad visiems keturiems pavyko surasti bendro laiko ir noro daryti kokybišką, gyvą šokių muziką“, – mano Vilija, daugumai gerai pažįstama iš įvairių televizinių projektų, tačiau vargu, ar daug kas žino, jog ji studijuoja džiazo vokalo subtilybes Vilniaus kolegijoje.
  Daugelis klausytojų Aurelijų Morlencą ir Jievarą Jasinskį sieja tik su buvusia grupe „Inculto“ ir neįsivaizduoja jų kitokiame amplua. Rokas Beliukevičius groja grupėje „Freaks on floor“.
  Šiame projekte muzikantai bus kitokie, nei žmonės įpratę juos matyti. Tai bus muzikinė naujiena, žadanti kokybiškus gyvo garso pasirodymus. „Round-a-Sound“ tikisi, kad netrukus klausytojai turėtų sulaukti ir debiutinio albumo, o kol kas visiems siūlo paklausyti pirmojo kūrinio „Uh!“ ir prisijungti prie jų šokių aikštelėje balandžio 29 d. klube „Tamsta“, kur jie prisistatys gyvai.


  2011 balandžio 26d.
  Šaltinis: 15min.lt  Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive


   Dabar yra Pen. 15 12 2017, 17:55