Vilija ir Mantas apie dalyvavimą "Žvaigždžių duetuose" + VIDEO

  Share
  avatar
  Miglutee
  fc valdžia

  Pranešimų skaičius : 629
  Age : 24
  Nuotaika : Smile
  Registration date : 2008-03-12
  20110531

  Vilija ir Mantas apie dalyvavimą "Žvaigždžių duetuose" + VIDEO

  Rašyti by Miglutee

  Vilija ir Mantas draugystę žada tęsti ir po projekto


  LNK archyvo nuotr.

  Vos kelios dienos prieš „Žvaigždžių duetų“ pradžią susipažinę Vilija Matačiūnaitė ir Mantas Stonkus iškart susidraugavo ir rado bendrą kalbą. Jie įsitikinę, kad dvidešimt laidų projekte jiems išlikti padėjo nuoširdumas ir gerbėjai, kurie juos visada ir visur palaikė.

  Vilija ir Mantas tapo naujienų portalo Alfa.lt skaitytojų mylimiausia „Žvaigždžių duetų“ antrojo pusfinalio pora. Balsuotojai ne kartą papildomą balą šiam duetui pelnydavo ir eilinėse laidose.
  „Man nerealu, kad tiek daug savaitgalių, dažnai lentelėje geltonai nušvisdavo mūsų vardai ir pavardės. Nerealus jausmas, kad taip mus myli. Ačiū jums labai“, – pakilių emocijų nestokojo Mantas ir Vilija.
  Duetas tikino, kad niekada nesiekė kaip nors specialiai įtikti savo gerbėjams – jie tiesiog stengėsi būti tokie, kokie yra. Jie nebuvo atradę ir dainų stiliaus, kuris jiems garantuotų sėkmę, visada eksperimentavo.
  „Arkliukų neturėjome. Jeigu būtume turėję, tai būtume juos išnaudoję pusfinalyje. Bet mes išbandėme įvairius kūrinius. Gal tai ir pasiteisino, gal dėl to ir pasiekėme pusfinalį“, – svarstė M. Stonkus.
  Pasibaigus „Žvaigždžių duetų“ filmavimams Vilija ir Mantas pirmiausia ieškos naujos veiklos, kuri pakeistų jų pusdienius, kuriuos praleisdavo LNK televizijoje vykstant filmavimams. Tačiau kitų pokyčių jie kol kas neplanuoja.
  „Tiesiog atsiras daugiau laiko, o su žmonėmis, su kuriais bendraujame, ir toliau bendrausime. Jeigu kas nors kvies dainuoti kartu, dainuosime. Jeigu mus žmonės norės matyti kartu, tai ir būsime kartu“, – šypsojosi M. Stonkus ir V. Matačiūnaitė.
  Paskutinio jų interviu „Žvaigždžių duetų“ interneto svetainei įrašą žiūrėkite ČIA.

  2011-05-31
  Šaltinis: alfa.lt
  Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  No Comment.


   Dabar yra Pir. 19 02 2018, 03:58