Matačiūnaitė: tėvai dėl manęs nerimauja

  Share
  avatar
  Miglutee
  fc valdžia

  Pranešimų skaičius : 629
  Age : 24
  Nuotaika : Smile
  Registration date : 2008-03-12
  20110528

  Matačiūnaitė: tėvai dėl manęs nerimauja

  Rašyti by Miglutee

  Matačiūnaitė: tėvai dėl manęs nerimauja


  E. Genio nuotr.

  Dainininkė Vilija Matačiūnaitė neslepia, jog labai norėtų įsigyti nuosavą būstą ir išsikraustyti iš tėvų namų.

  „Svajoju galų gale kaip nors įsigyti nuosavą kampelį, turėti savo vietelę. Tiesa, kol kas tai nėra taip svarbu, nes namuose praleidžiu mažai laiko: išeinu šeštą-pusę septynių ryte, o grįžtu apie vidurnaktį, todėl čia lieka tik keletas valandų. Visgi smagu būtų grįžti į savo namus“, – kalbėjo mergina.

  Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi atlikėja paklausta apie santykius su tėvais neslėpė, jog jiems dėl dukros neramu.

  „Aš manau, jog jie džiaugiasi turėdami žinomą dukrą, nors visą laiką šiek tiek nerimauja, juk dainininkės profesija – labai nestabili, niekada nežinai, kaip bus rytoj. Aišku, aš pati nerimauju dėl savęs, juk nežinau, kas manęs laukia po metų ar tiesiog šią vasarą. Taip, yra koncertų, užsakymų, o kas toliau? Dažnai apie tai pagalvoju“, – kalbėjo 25 metų dainininkė.

  Tiesa, iš dalies už dainininkės karjerą V. Matačiūnaitė yra dėkinga savo mamai, kuri jai neleido eiti į muzikos mokyklą – mergina kadaise svajojo tapti pianiste.

  „Mama man kartais primena, jog galbūt, jei būčiau grojusi pianinu, niekada nesusidomėčiau dainavimu ir nebūčiau tapusi Lietuvoje mėgstama dainininke“, – kalbėjo pašnekovė, iki šiol nežinanti tikrųjų mamos sprendimo neleisti mokytis groti motyvų: galbūt finansinės priežastys, o galbūt elementari intuicija.

  2011-05-28
  Eglė Kirliauskaitė
  Šaltinis: alfa.lt
  Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  No Comment.


   Dabar yra Pir. 19 02 2018, 03:58