Matačiūnaitė: tėvai dėl manęs nerimauja

Share

Miglutee
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 629
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-12
    20110528

Rašyti by Miglutee

E. Genio nuotr.

Dainininkė Vilija Matačiūnaitė neslepia, jog labai norėtų įsigyti nuosavą būstą ir išsikraustyti iš tėvų namų.

„Svajoju galų gale kaip nors įsigyti nuosavą kampelį, turėti savo vietelę. Tiesa, kol kas tai nėra taip svarbu, nes namuose praleidžiu mažai laiko: išeinu šeštą-pusę septynių ryte, o grįžtu apie vidurnaktį, todėl čia lieka tik keletas valandų. Visgi smagu būtų grįžti į savo namus“, – kalbėjo mergina.

Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi atlikėja paklausta apie santykius su tėvais neslėpė, jog jiems dėl dukros neramu.

„Aš manau, jog jie džiaugiasi turėdami žinomą dukrą, nors visą laiką šiek tiek nerimauja, juk dainininkės profesija – labai nestabili, niekada nežinai, kaip bus rytoj. Aišku, aš pati nerimauju dėl savęs, juk nežinau, kas manęs laukia po metų ar tiesiog šią vasarą. Taip, yra koncertų, užsakymų, o kas toliau? Dažnai apie tai pagalvoju“, – kalbėjo 25 metų dainininkė.

Tiesa, iš dalies už dainininkės karjerą V. Matačiūnaitė yra dėkinga savo mamai, kuri jai neleido eiti į muzikos mokyklą – mergina kadaise svajojo tapti pianiste.

„Mama man kartais primena, jog galbūt, jei būčiau grojusi pianinu, niekada nesusidomėčiau dainavimu ir nebūčiau tapusi Lietuvoje mėgstama dainininke“, – kalbėjo pašnekovė, iki šiol nežinanti tikrųjų mamos sprendimo neleisti mokytis groti motyvų: galbūt finansinės priežastys, o galbūt elementari intuicija.

2011-05-28
    Eglė Kirliauskaitė
    Šaltinis: alfa.lt
    Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Dabar yra Pir. 05 12 2016, 14:29