Golden Talent 2011

  Share
  avatar
  Miglutee
  fc valdžia

  Pranešimų skaičius : 629
  Age : 24
  Nuotaika : Smile
  Registration date : 2008-03-12
  20110311

  Golden Talent 2011

  Rašyti by Miglutee

  Ona Kolobovaitė ir Vilija Matačiūnaitė Gruzijoje įvertintos už originalumą  Gruzijos Batumio mieste rugsėjo 7–10 dienomis vykusiame tarptautiniame dainų festivalyje „Golden Talent“ dalyvavusios lietuvės Ona Kolobovaitė ir Vilija Matačiūnaitė į Lietuvą grįš tik su simboliniu Originaliausio pasirodymo apdovanojimu. Merginos iš Gruzijos parskrenda trečiadienį. Anksčiau į Lietuvą grįžęs vienas festivalio organizacinio komiteto narių Gintaras Tubelis 15min.lt papasakojo, kokios nuotaikos buvo lietuvių stovykloje renginiui pasibaigus.

  „Ona ir Vilija pasirodė garbingai, gražiai. Ką privalėjo, viską padarė profesionaliai. Ten buvo atlikėjai, kurie ne pirmokai ir demonstruoja aukštą lygį, tokiais atvejais lemiamą įtaką turi niuansai. Mūsų merginos viską padarė gerai“, – tvirtino G.Tubelis.

  Koją pakišo detalės

  Anot komisijos nariu buvusio G.Tubelio, įtakos bendrai nuotaikai turėjo ir techniniai nesklandumai. „Kai merginos pirmą vakarą turėjo atlikti pasaulinį hitą, buvo paleista kita fonograma. Žinoma, ją sustabdė, pasirodymą nutraukė, jos pradėjo iš pradžių, tačiau jau buvo išmuštos iš vėžių“, – sakė jis. Pasak su lietuvėmis vykusio meninių projektų vadovo, kliudė ir kiti dalykai. „Daug įtakos turėjo šalies specifika. Mums šešta valanda yra 18 val., o gruzinams šešta ir 15 minučių vėliau“, – įspūdžiais dalijosi G.Tubelis.

  Nenuliūdo ir gavo patirties

  Kaip pasakojo G.Tubelis, Ona ir Vilija nepelniusios prizinės vietos nenuliūdo. „Tokiame konkurse viską lemia žmonės, komisija. Šiandien gali būti pirmas, o rytoj – 31. Dainos, atlikimo maniera yra skonio reikalas. Tai žmonių grupės nuomonė, o komisija keičiasi“, – aiškino jis. Pasak komisijos nario, lietuvės į Gruziją vyko tikrai ne be reikalo.

  „Jos gavo labai daug komplimentų iš profesionalų, buvo tik keletas atlikėjų, kurie išsiskyrė vokalo maniera, ir jos buvo tarp tokių. Jų pasirodymas buvo profesionaliai subtilus. Antra, tai – patirtis, kurios labai reikia. Trečia – tai buvo pirmas kartas, kai jos dainavo kartu. Dalintis scena, kūriniais nėra paprasta, Ona ir Vilija yra skirtingų žanrų atlikėjos, kurios turi skirtingus požiūrius į muziką“, – sakė G.Tubelis. Jo teigimu, O.Kolobovaitės ir V.Matačiūnaitės duetas „gražiai sulipo“.

  „Natūralu, kad jaunas žmogus nori gauti, bet apdovanojimą bet yra daug detalių. Pasirodymas buvo per dvi dienas. Vieną dieną vienaip aparatūrą sureguliuoja, o kitą – kitaip. Ir nuotaika, poilsis svarbūs. Pirmą dieną vieni atlikėjai pasirodė stipriau ir atidavė stiprias emocijas, o antrą jie buvo silpnesni, dėl to automatiškai finale viduriukas pakilo į viršų“, – subtilybes aiškino G.Tubelis.
  Konkurso pirmąją vietą ir pagrindinį 20 tūkst. JAV dolerių (apie 50,5 tūkst. Lt) prizą laimėjo Moldovos atlikėjas Pavelas Parfeni.

  Šaltinis: 15min.lt
  Karina Ziminaitė
  2011 rugsėjo 13d.
  Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  avatar

  Rašyti on Antr. 20 12 2011, 21:13 by Skorpione

  gruodžio 25 d., 11 val. per BTV rodys „Golden talent 2011 “ Smile
  avatar

  Rašyti on Št. 23 06 2012, 23:59 by Skorpione

  Vilijos ir Onos pasirodymai :
  http://www.youtube.com/watch?v=3ST5yxXpHnU&feature=relmfu <-- nuo 21:22
  http://www.youtube.com/watch?v=YXmLl2q0peQ&feature=relmfu <-- nuo 1:55:27

  Rašyti  by Sponsored content


   Dabar yra Antr. 20 02 2018, 02:08