Partijos Tvarka ir Teisingumas Saskrydis (rugpjucio 7-8 dienomis)

    Share

    Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

    Pranešimų skaičius : 546
    Age : 22
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

    Partijos Tvarka ir Teisingumas Saskrydis (rugpjucio 7-8 dienomis)

    Rašyti by Birute1212 on Tr. 04 08 2010, 15:49

    2010 m. rugpjūčio 07– 08d. (šeštadienis ir sekmadienis)
    PARTIJOS TVARKA IR TEISINGUMAS SĄSKRYDIS
    LŪKSTO EŽERAS, VARNIAI, TELŠIŲ RAJ. LIETUVA

    2010 m. sąskrydžio devizas: UŽ TVARKĄ IR TEISINGUMĄ!

    LAIKAS PROGRAMA

    Rugpjūčio 07 d. (ŠEŠTADIENIS)

    8.00 - ĮVAŽIAVIMO Į STOVYKLAVIETĘ KONTROLĖ
    9.00 – 12.00 ATVYKIMAS / ĮSIKŪRIMAS
    12.00 – 13.00 SVEČIŲ PASITIKIMAS
    12.00 – 12.30 TARYBOS POSĖDIS
    13.00 – 13.30 TT SĄSKRYDŽIO ATIDARYMAS
    13.30 – 16.00 TT SKYRIŲ STOVYKLAVIEČIŲ ĮVERTINIMAS
    Sąskrydžio stovyklaviečių vertinimo kriterijai:
    1.Dalyvių skaičius: 1 žmogus - 3 taškai
    2.Palapinių skaičius: 1 palapinė - 10 taškų
    3. Programa iki 3min., vertinama iki 100 taškų
    4. Bendra tvarka (šiukšlių dėžės, mašinų statymas, laužavietė, stalo ir stovyklavietės papuošimas ir t.t.) - iki 100 taškų
    13.30 – 14.00 Komandų registracija (pastaba: gali registruotis visi norintys!!!)
    14.00 – 18.30 SPORTINĖS ŽAIDYNĖS:
    KREPŠINIS (3x3; komandoje 2vyrai + 1moteris);
    FUTBOLAS (5x5);
    PLIAŽO TINKLINIS (4x4; komandoje 2vyrai + 2moterys);
    VIRVĖS TRAUKIMAS (6x6);
    RANKOS LENKIMAS (1x1);
    SMIGINIO MĖTYMAS (komandoje 5 žaidėjai);
    KUMPIO LAIKYMAS (individuali rungtis);
    ŠACHMATAI
    ŠAŠKĖS
    1) Žaidynės (prizas įteikiamas tik pirmos vietos nugalėtojams!).
    15.00 – 17.30 KETURIŲ REGIONŲ SRIUBOS VIRIMAS (pradžia)
    17.30 – 18.00 SRIUBŲ RAGAVIMAS, GARDŽIAUSIOS SRIUBOS RINKIMAI
    18.00 – 20.15 TALENTŲ ŠOU (pasirodymo trukmė iki 3 min.);
    1) PASTABA: dalyviai registruojami iš anksto.
    20.15 – 20.45 SPORTINIŲ VARŽYBŲ BEI PASIRODYMŲ NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA
    KREPŠINIS (komanda nugalėtoja)
    FUTBOLAS (komanda nugalėtoja)
    PLIAŽO TINKLINIS (komanda nugalėtoja)
    VIRVĖS TRAUKIMAS (komanda nugalėtoja)
    RANKOS LENKIMAS (nugalėtojas, nugalėtoja)
    SMIGINIO MĖTYMAS (komanda nugalėtoja)
    KUMPIO LAIKYMAS (nugalėtojas, nugalėtoja)
    ŠACHMATAI (komanda nugalėtoja)
    ŠAŠKĖS (komanda nugalėtoja)

    ŠAUNIAUSIA STOVYKLAVIETĖ (nugalėtoja)
    TALENTŲ ŠOU (nugalėtojas)
    GARDŽIAUSIA SRIUBA (nugalėtojas)

    SĄSKRYDŽIO PEREINAMOSIOS TAURĖS 2010 APSKRITIS - NUGALĖTOJA

    21.00 – 24.00 VAKARO PROGRAMA*
    21.00 – 21.45 VILIJA MATAČIŪNAITĖ
    21.45 – 22.30 Vitalijus COLOLO ir Natalija ZVONKĖ
    22.30 – 23.15 Giedrė BALUTYTĖ ir Vilius TARASOVAS
    23.15 – 24.00 Grupė „NACIJA“

    24.00-00.10 SĄSKRYDŽIO DAINA – „Giminės“, solo partiją atlieka O.Valiukevičiūtė, pritaria – visi!!!
    (Žiburėliai, žibintai)

    00.10 – 00.30 TT SĄSKRYDŽIO LAUŽAS
    (Laužas, kapela, fakelai, fejerverkai)

    00.30 - ....... NAKTINĖ PROGRAMA*
    Karaokė

    Rugpjūčio 8 d. (SEKMADIENIS)

    12.00 –12.30 TT SĄSKRYDŽIO UŽDARYMAS
    TT Himnas, vėliavų nuleidimas

    * - organizatoriai pasilieka teisę koreguoti programą

      Dabar yra Št. 10 12 2016, 22:23