Julius&Brigita Nr.23

Share

Artturiux
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 419
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

Julius&Brigita Nr.23

Rašyti by Artturiux on Št. 12 06 2010, 06:34

Viršelis:

Straipsnis: 1.Dalis, 2.Dalis

V. Matačiūnaitė - lyg laukinis žirgas, be pakinktų

Dainininkė, o dabar jau ir aktorė, kuri vaidina televizijos seriale “Mano mylimas prieše”, Vilija Matačiūnaitė kažkuo panaši į Elizą iš “Užsispyrėlės sutramdymo”, tačiau bičiuliai jai negaili komplimentų ir teigia, kad ji labai draugiška bei šilta, kartais kaprizinga. Mergina, kuriai per Jonines sukaks 24-eri, pati apie save sako, kad ji kaip laukinis žirgas, kuris nemėgsta pakinktų.

Subrendo ir pasikeitė

Kas pamena simpatišką mergaičiukę iš LNK pirmojo projekto “Kelias į žvaigždes”, gerai įsidėmėjo jos vėjavaikišką dainelę: “Spjaudau sau ir gaudau - toks jau mano būdas”. Laikas bėga, o Vilija keičiasi. Ji neprarado vėjavaikiškumo, bet jos gyvenime atsirado naujų tikslų.

“Dabar man kiti dalykai galvoje, - šypsosi V.Matačiūnaitė. - Ta mano dainelė skamba vis rečiau, nes atsiranda vienas kitas naujas kūrinys, kuris ilgainiui išstumia senus. O gyvenime pasikeitė daug kas: mano požiūris, mano poreikiai, mano tikslai. Žinoma, viskas dėl to, kad ir aš pati bręstu, augu, mokausi. Dažnai ir iš savo klaidų, kaip ir mes visi”.

Prapuolusi Vilija buvo trumpam. Anot jos, kurį laiką nešmėžuoti televizijos ekrane yra būtina, nes reikia ir pačiai pailsėti nuo dėmesio, ir žiūrovams atrasti kitų jaunų žvaigždžių.

Didžiausias iššūkis jai buvo pakvietimas filmuotis LNK seriale “Mano mylimas prieše”, o rudenį laukia dar vienas išbandymas - rudeniop prasidėsiantis LNK šokių projektas.

Ateitis - su muzika

Artistiškos natūros mergina iš pradžių pasirinko su dainavimu nesusijusius mokslus - Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete. Po kiek laiko pasiėmė akademinių atostogų, nes suvokė, kad, ko gero, įsėdo ne į savo roges. Merginą tebetraukė dainavimas, scena, neatsispyrė magiškai televizijos jėgai.

“Su verslo studijomis, galima sakyti, atsisveikinau, - aiškina Vilija. - Neabejoju, kad mano ateities profesija bus susijusi su muzika, viešumu, ir aš tikrai niekur nuo to nepabėgsiu. Šiuo metu studijuoju populiariąją muziką kolegijos Menų fakultete ir tai man patinka. Mėgaujuosi viskuo, ką darau, ir džiaugiuosi kiekviena diena”.

Sakoma, kad moteriai gyvenime svarbiausia yra meilė, vaikai, jaukus šeimos židinys, o paskui karjera. Dainininkė tvirtina, kad jai šiuo metu svarbiausia yra karjera ir meilė, o šeima, deja, keliauja į paskutinę vietą.

Pavyzdys buvo Madona

Dar būdama mergaičiuke, bet jau siedama savo gyvenimą su dainavimu, Vilija žavėjosi Madona (Madonna). Ji draugams ir namiškiams sakydavo, kad po Madonos vietą popkaralienės soste užims ji. Dabar, praėjus kokiai dešimčiai metų, pati stebisi savo drąsa ir žavisi penkiasdešimtmete dainininke, nepraradusia savo janatviškumo.

O dabar ar turi sektiną pavyzdį? Paklausta, iš kokios lietuvių aktorės ar dainininkės norėtų pasimokyti, mergina nusišypso ir atsako: “Kiekvienas plaukti turi mokytis pats”. Tad ir seriale “Mano mylimas prieše” Vilija pati, žinoma, su režisieriaus pagalba stengiasi suvokti savo personažą Miglę, tas gyvenimiškas peripetijas, iš kurių jai tenka išsisukinėti. “Tiesą pasakius, man yra tekę papulti į panašias situacijas kaip ir mano herojei, nors tų situacijų panašumas greičiau yra emocinis. Kartais būna taip, kad aš pačios Miglės nesuprantu, nes pati būčiau tam tikroje vietoje pasielgusi kiek kitaip”, - sako nauju amplua pasirodžiusi dainininkė. Pasak Vilijos, serialo filmavimo metu visos aplinkybės ją spaudė ir vertė mokytis įvairių dalykų: atlaidumo, supratimo, kantrybės. “Ar to jau išmokau, sunku pasakyti, - svarsto mergina. - Laikas parodys ir sudėlios viską į savo vietas”.

Meilės kerai

Televiziniuose projektuose ne kartą yra užsimezgę romanų, kurie baigdavęsi ir tikromis vestuvėmis. Taip buvo ir Vilijai, kai realybės šou “Kelias į žvaigždes” buvo skelbiama, kad ji susižadėjo su dainininku Mino (Mindaugu Mickevičiumi), o paaiškėjo, kad tai reklaminis triukas. Štai dabar yra kalbų, kad V.Matačiūnaitė neabejinga Milanno, kuris tapo likimo broliu jau vien todėl, kad, kaip ir ji, iš žinomo dainininko tapo serialo aktoriumi.

“Nebandysiu žmonių įtikinti, kad yra taip ar kitaip, - kalba Vilija. - Kiekvienas tiki tuo, kuo nori tikėti, mato tai, ką nori matyti, kiekvienas turi teisę pasirinkti savo tiesą, pasirinkti tai, kas jam yra priimtiniausia. Jei kas nors mano, kad aš esu neabejinga Vaidotui, tebūnie. Bet mano tiesa yra ta: kol kas esu atspari televizijos kerams”.

Ar Vilija mano, kad tikrai galima mylėti tik vieną kartą? “Manau, kad mylėti yra gera, o gero negali būti tik vieną kartą per gyvenimą. Dievas nebūtų buvęs toks žiaurus ir negailestingas, kad leistų pasidžiaugti taip mažai”, - juokiasi mergina, bet apie savo draugą, su kuriuo pastaruoju metu yra pasirodžiusi ne viename vakarėlyje, pasakoti atsisakė.

Vestuvių puokštė ir suknelė

Filmuojant serialo vestuvių ceremoniją sostinės Bernardinų bažnyčioje Vilija vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos suknelę. Toks buvo režisieriaus sumanymas, nes nuotakos ir jaunikio laimės laukė nelengvi išbandymai.

Savo vestuvių mergina dar neplanuoja, bet suvaidinti tą sceną ji stengėsi labai atsakingai. “Jei kurią nors dieną ateis tokia šventė, tai, be abejo, ji bus tikrai graži ir nuoširdi, - įsitikinusi mergina. - Ir visai nesvarbu, kokios spalvos bus suknelė, kokia bus puokštė. Svarbu ne išorinis blizgesys”.

Vilija prisipažino, kad jai patinka jos pačios augintos gėlės, o gauti gėlių dovanų kažkodėl ji nebemėgsta. Keista, tiesa?

Kažkas yra pasakęs, kad meilė - gyvenimo varikliukas, o vaikai - prasmė. Paklausta apie vaikus, V.Matačiūnaitė tvirtina, kad artimiausiuose planuose vaikų nėra. “Seniau apie juos galvojau daug, labai norėjau keturių sūnų, o dabar manau, kad jei kada ir bus koks palikuonis planuojamas, tai greičiausiai vienas, bet geras”, - šypsosi pašnekovė.

Laukinis žirgas

Mergina mėgsta aktyvų poilsį. Jai smagu pasivaikščioti po parką ar Vilniaus senamiestį, palakstyti su šuneliu laukais. Kartais ji žaidžia stalo tenisą, o kitąsyk leidžia sau ir patinginiauti, pagulėti saulės atokaitoje.

Anksčiau jai kartais kildavo noras pabėgti nuo visų į negyvenamąją salą, nieko nematyti ir kad niekas jos nematytų, bet pati nepastebėjo, kaip tas noras dingo: “Dabar toks metas, kai viskas mane džiugina”.

Žmonės paprastai pasirenka kokį nors gyvūną, kuris jiems mielas ir su kuriuo kartais save palygina. Vilijai toks gyvūnas yra laukinis žirgas mustangas. “Jis pasižymi laisvės troškimu, nuolatiniu lėkimu. Tai nepažabojamas gyvūnas, bet geros širdies. Jis puikiai sudėtas, tvirtas, žvilgantis”, - karštai kalbėjo V.Matačiūnaitė. Šie jos žodžiai patvirtina įžvalgą apie maištingą, bet sutramdomą merginos charakterį.

Ką Vilija palinkėtų savo didžiausiam priešui? “Sakoma: nelinkėk kitam to, ko pats sau nepalinkėtum. Tuo ir stengiuosi vadovautis”, - prisipažįsta Vilija.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"
    2010-06-12
    Šaltinis - zebra.lt

Miglutee
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 629
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-12

Re: Julius&Brigita Nr.23

Rašyti by Miglutee on Št. 12 06 2010, 10:05

Labai miela nuotrauka ant viršelio (mm) I love you I love you

Skorpione

Pranešimų skaičius : 559
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz
    Registration date : 2008-03-11

Rašyti by Skorpione on Sk. 13 06 2010, 20:26

ji tokia atrodo sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet Smile

Saulyte

Pranešimų skaičius : 199
    Registration date : 2008-03-14

Rašyti by Saulyte on Pir. 14 06 2010, 10:03

http://www.zebra.lt/lt/laisvalaikis/lietuvos_zvaigzdes/Vilija-kietas-riesutelis-2010-06-12.html

Artturiux
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 419
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

Rašyti by Artturiux on Št. 19 06 2010, 18:55

Julius&Brigita Nr.24

Saulyte

Pranešimų skaičius : 199
    Registration date : 2008-03-14

Rašyti by Saulyte on Sk. 20 06 2010, 09:52

Ketvirtadieni bus koncertas "Kai svencia Dvyniai ir Veziai". Idomu, ar Vilija ten bus, nes niekur negirdeti, kad ja sveikintu.

Miglutee
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 629
    Registration date : 2008-03-12

Rašyti by Miglutee on Sk. 20 06 2010, 11:33

Manau , kad nebus ir per anonsą nerodė .

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Pranešimų skaičius : 546
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

Rašyti by Birute1212 on Sk. 20 06 2010, 12:58

Abejoju ar bus,nes parasyta tik tiek: Per Jonines LNK žiūrovams bus parodyta speciali laida „Kai švenčia Dvyniai ir Vėžiai“, kurioje savo gimtadienius, be Š.Marčiulionio, paminės politiko žmona Jolanta Paulauskienė, buvęs kultūros ministras Jonas Jučas, dainininkai Aleksandras Ivanauskas-Fara, Deivis, Inga Valinskienė, olimpinis čempionas Romas Ubartas ir Seimo narys Rokas Žilinskas. O apie Vilija niekas nepasakyta, tai manau nebus...

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content Today at 11:54

Dabar yra Kv. 08 12 2016, 11:54