"TV Antena" 2010.03.13-03.20

Share

Skorpione

Pranešimų skaičius : 559
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz
    Registration date : 2008-03-11

Re: "TV Antena" 2010.03.13-03.20

Rašyti by Skorpione on Št. 13 03 2010, 20:51

kas vyksta už Mano Mylimas Prieše kadro Smile -->

Azartiškas debiutas

LNK eteryje prieš dvi savaites pradėtas rodyti serialas „Mano mylimas prieše“ tapo debiutu net keletui jo komandos narių. Ne mažiau už pagrindinius vaidmenis atliekančius dainininkus Viliją Matačiūnaitę ir Vaidotą Valiukevičių-Milanno jaudinosi režisierius Šarūnas Mikulskis, taip pat pirmą sykį įsivėlęs į serialo avantiūrą.

Niekada nerežisuosiu serialo. Taip sykį garsiai pamąstė festivaliui AXX sukurtais filmais „Mandabalu“, „Cenzūra“, „Dėmė“ pagarsėjęs Š.Mikulskis.

Nori prajuokinti Dievą — papasakok apie savo planus. Pirmą sykį serialą kurti apsiėmusi kompanija „VRS grupė“ į režisieriaus kėdę atsisėsti priviliojo būtent Vilniaus dailės akademijoje studijavusį Šarūną. Jis greitai pajuto, kad serialas gali būti įdomus ir azartą žadinantis iššūkis.

Meilės ir keršto istorija

Mykolui ir Adelei priklausančiame viešbutyje įvyksta drama. Prislėgtas išsiskyrimo su viena poros įdukrų — Milda, žūva viešbučio darbuotojas Augustas. Jo brolis dvynys Tomas nusprendžia keršyti už šią žūtį — pykčio strėlės krypsta į Mildos seserį Miglę. Bet įvykiai pasisuka netikėta linkme.

„Man labai patinka, kaip šis serialas nufilmuotas. Tai panašiau į kino filmą.

Vaizdas — labai dinamiškas, nuolat keičiasi“, — sakė pasimaivyti mėgstantį viešbučio darbuotoją Liudviką vaidinantis aktorius Ramūnas Šimukauskas.

Naujokai — greta patyrusių

Profesionalių aktorių gretinimas su dainininkais, atrodytų, yra užprogramuota problema. Tačiau „Mano mylimas prieše“ kūrėjai tvirtina nepatiriantys jokių sunkumų.

„Vilijos ir Milanno išraiškos priemonės gal kiek kitokios nei aktorių. Tačiau jie puikiai tvarkosi su užduotimi — geriau nei tikėjausi“, — prasitarė R.Šimukauskas.

Juolab kad patarimų debiutantai sulaukia ne tik iš režisieriaus, bet ir iš seriale vaidinančių patyrusių aktorių — Gedimino Girdvainio, Janinos Matekonytės, Dalios Michelevičiūtės.

Miglę vaidinanti V.Matačiūnaitė gatvėje jau atsisuka išgirdusi savo vaidinamos veikėjos vardą. Tačiau per iškilmingą serialo premjerą kažkodėl akis užsidengė rankomis, kai buvo rodoma pirmoji serija.

„Ne todėl, kad kažkas ten nepatiktų. Buvau tą seriją mačiusi. Užsidengiau, kad įsiklausyčiau į balsą“, — paaiškino Vilija.

Baiminosi aistringų scenų

Serialo filmavimas jau pažėrė nemažai anekdotų. Kirpėjai taip pasistengė, kad Mildą vaidinančios aktorės Eglės Driukaitės plaukai tapo nenusakomos spalvos.

„Jie buvo kone mėlyni. Teko mane skubiai vėl versti blondine“, — kikeno aktorė.

V.Matačiūnaitė dar prieš mėnesį prisipažino, kad baiminasi meilės scenų su Tomą seriale vaidinančiu Milanno.

Jaudinosi ir E.Driukaitė. Mat jau pirmoje serijoje jos vaidinama laisvoko elgesio Milda turėjo vienais apatiniais vartytis lovoje su Andriaus Paulavičiaus vaidinamu plevėsa Hubertu.

„Iš tikrųjų nieko baisaus. Bet perskaičius scenarijų buvo truputį nejauku. Gal todėl, kad tą sceną teko vaidinti pačioje filmavimo pradžioje.

Kita vertus, man net patinka, kad Milda — blogiukė. Neigiamų personažų vaidmenų man iki šiol yra tekę nedaug“, — prisipažino Eglė.

R.Šimukauskas jau vienoje pirmųjų serijų pasigardžiuodamas įsipylė „brendžiuko“ — visai kaip LNK laidoje „Dviračio žynios“ jo vaidinamas Arūnas Valinskas.

„Tai turbūt — tik sutapimas. Nors gal scenarijaus autorius taip pajuokavo“, — kvatojosi aktorius.

Serialo kūrėjus pralinksmino ir tai, kad pagal scenarijų į viešbučio savininkų įdukrų vaidmenis įsijautusios Vilija ir Eglė — tikrovėje kiek panašios. Tai jau pastebėjo tiek serialo kūrėjai, tiek LNK darbuotojai.

„O mes to nepamatėme. Tik kai kiti pradėjo kalbėti, apie tai pamąsčiau. Jei kažkas randa tokių panašumų — serialui tik geriau“, — kikeno Vilija.

Serialas — ne tik močiutėms

„Iš karto sakiau, kad serialo prodiuseriai rizikuoja mane kviesdami, nes nemoku daryti visiškos muilo operos, — užsiminė Š.Mikulskis. — Yra tam tikri serialų standartai, kurių neišvengsi. Tačiau stengiamės kiek įmanoma pasukti šį kūrinį taip, kad jis skirtųsi nuo įprastų serialų.

Tikiu, kad „Mano mylimas prieše“ gali būti įdomus kuo įvairesnei publikai — ir močiutėms, žiūrinčioms pro virbalus, ir jaunimui.

Serialas suplanuotas vienam sezonui, bet jei žiūrovams patiks...

Šiame žanre nepasitaiko istorijų, kurių nebūtų įmanoma pratęsti“.

Ramūnas ZILNYS
    2010-03-13 05:03
    Šaltinis - lrytas.lt

Dabar yra Pir. 05 12 2016, 14:31