Vilijos interviu nuo 2010

Share

loveb
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

Vilijos interviu nuo 2010

Rašyti by loveb on Antr. 19 01 2010, 15:48

Skaityk komentarus arba spausk čia ir rasi visus Vilijos interviu, pasirodžiusius internete nuo 2010 metų:

• Aktorės duonos paragavusios V.Matačiūnaitės "Eurovizija" nevilioja
    • V. Matačiūnaitė: vaidinti galima ir be aktorinio išsilavinimo
    • Vilija Matačiūnaitė: iš pradžių vedybos, paskui – vaikai (2010-02-12)
    • Vilija Matačiūnaitė: mokykloje nesulaukdavau meilės laiškų
    • Ar lietuviškuose serialuose gali vaidinti kiekvienas? (2010-03-05)
    • "Esu matoma dėl bjauraus charakterio"
    • Su Vilija aš nesibučiuoju. Bučiuojasi Tomas su Migle
    • V.Matačiūnaitė apie suvaidintus meilės jausmus: man tikrai nėra lengva, bet...
    • Matačiūnaitė palieka Lietuvą (2010-07-21)
    • Atradę aktoriaus talentą
    • Žvaigždžių liga jau persirgau (2010-10-03)
    • Vilija suprato, kodėl Valinskienė taip nori šokti(2011-01-13)
      ...

Paskutinį kartą redagavo loveb, Kv. 13 01 2011, 13:16. Redaguota 43 kartus(ų)

loveb
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

Re: Vilijos interviu nuo 2010

Rašyti by loveb on Antr. 19 01 2010, 15:50

Aktorės duonos paragavusios V.Matačiūnaitės "Eurovizija" nevilioja

Visai netrukus naujame seriale „Mano mylimas prieše“ žiūrovai išvys dainininkę Viliją Matačiūnaitę, išgarsėjusią LNK projekte „Kelias į žvaigždes“. Ne vienoje srityje save išbandžiusi mergina šįkart ners į aktorystės vandenis ir įgyvendins vieną seniausių savo svajonių – atsiskleis prieš kino kameras.

- Lietuviškame seriale „Mano mylimas prieše“ tau atiteko vienas pagrindinių vaidmenų. Tai - didžiulė sėkmė? Ar jau susigyvenai su šia mintimi?

- Nesu aktorė ir, galbūt, ja niekada netapsiu, bet tai, kad sulaukiau pasiūlymo vaidinti iš tikrųjų mane ne tik nustebino, bet ir labai nudžiugino. Su šia mintimi jau apsiprantu ir, manau, kad po truputį įsibėgėjant darbams filmavimo aikštelėje man pavyks galutinai apsiprasti ir pritapti.

- Filmavimo aikštelėje virsi Migle. Galėtumei apibūdinti, kokia ji? Kuo skiriasi nuo Vilijos?

- Mes su ja dar nesame tokios artimos ir taip gerai pažįstamos, bet tikiu, kad panašumų tarp mūsų yra: abi impulsyvios, ambicingos, karštakošiškos, reiklios sau ir kitiems.

- Darbas filmavimo aikštelėje tau - ne naujiena. Vos baigusi mokyklą talkinai režisieriui Ignui Miškiniui, statant filmą „Diringas”. Gal tada ir gimė noras atsidurti kitoje kameros pusejė?

- Statant "Diringą" man atiteko antrosios režisieriaus asistentės vaidmuo, tačiau tas noras vaidinti atsirado gerokai anksčiau. Tiesiog žiūrėdavau filmus ir įsivaizduodavau save tų aktorių vietoje. Tada supratau, kad iš tikrųjų norėčiau išmėginti savo jėgas šioje srityje, bet daug vilties neturėjau: ne kartą stengiausi patekti į atrankas į Lietuvos kino studijoje filmuojamus filmus, tačiau pavyko sudalyvauti tik keliose masinėse scenose.

- Vadinasi, aktorystė – sena svajonė?

Nepasakyčiau, kad sena svajonė. Tiesiog tai buvo ir yra dalykas ir specialybė, kuri mane žavi savo įvairiapusiškumu ir daugialypiškumu, t.y. būdamas aktoriumi per gyvenimą gali tapti bet kokios specialybės atstovu, gali būti geras, blogas, išmokti daug naujų bei įdomių dalykų, ruošdamasis tam tikram vaidmeniui.

- Gal pasibaigus serialo filmavimams pagalvosite ir apie aktorystės studijas?

- Tai - smagus ir įdomus dalykas, bet nemanau, kad ateityje tapsiu profesionalia aktore ir apie tokias studijas kol kas negalvoju, nors “niekada nesakyk niekada”.

- Ar būta jūsų giminėje ar šeimoje žmonių, pasukusių aktoriaus keliu?

- Kiek man žinoma, mano šeimoje ar giminėje iš viso nėra žmonių, kurių profesija būtų susijusi su menu, išskyrus mano jaunesniąją seserį, kuri taip pat kaip ir aš studijuoja džiazo vokalą Vilniaus kolegijoje.

- O kiek vietos tavo gyvenime šiandien lieka muzikai?

- Muzika, nepaisant to, kad šiuo metu didelę laiko ir minčių dalį atima serialo kūrimo procesas - svarbiausia. Ji mane lydi visur, netgi filmavimo aikštelėje. Čia turėdama laisvesnę minutėlę bent jau niūniuoju.

- Prieš eptynerius metus pirmą kartą drauge su dainininku Aru Vėberiu dalyvavai nacionalinėje “Eurovizijos” atrankoje. Gal ir šiais metais bandysi laimę?

- Taip, dalyvavau "Eurovizijoje" ir su Aru Vėberiu, ir 2005 m. kartu su seserimi bei šokių trupe „Laikyk atstumą“. Tiesą pasakius, tą kartą patekome į finalą, kuriame vėliau užėmėme 7-ąją vietą, kas mums, tuomet dar naujokams, atrodė tikrai puikus pasiekimas. Šiemet nenorėčiau dalyvauti šiame konkurse, nes neberandu motyvacijos. Dar pernai mėginau patekti į atrankas truputį pavėlavusi, tačiau nepavykus, nuleidau rankas - turbūt nelemta. Be to, jeigu seniau maniau, jog “Eurovizija” - patogus ir sąlyginai lengvas kelias išplaukti į plačiuosius vandenis, tai šiandien manau, kad konkurso nugalėtojui karjera Europoje baigiasi sulig paskutiniu koncertinio turo pasirodymu. Na, bet mano nuomonė keičiasi ganėtinai dažnai ir, galbūt, jau kitąmet būsiu pirma eilėje paduoti kompaktinę plokštelę ir sudalyvauti atrankoje į minėtą konkursą.

- Vadinasi, esi gyvenimo tėkmei pasiduodantis žmogus ir bijai ką nors planuoti?

- Esu iš tų žmonių, kurie daug planuoja ir kuriems tie planai nuolat žlunga. Tada tenka arba suktis iš padėties, arba plaukti pasroviui. Kaip pavyzdį siūlau panagrinėti savo studijų metus. Iškart po mokyklos įstojau į VGTU Nekilnojamojo turto vadybą, tačiau patekau į KĮŽ, tad studijų teko atsisakyti dėl geresnės ateities. Tuomet po metų įstojau į VU Verslo vadybos neakivaizdines studijas, iš kurių po pusantrų metų išėjau, nes įstojau į VK džiazo vokalą (sugalvojau, kad reikia patobulinti savo vokalinius gebėjimus, jeigu noriu ilgiau išlikti scenoje ir kurti kokybiškesnę muziką), tačiau po pusantrų metų man teko dėl balso klosčių ligos išeiti akademinių atostogų ir t.t. Atrodo, kad planavau, bet visi planai, kaip matote, norom nenorom žlugo. Tikiuosi, kad iki trisdešimties būsiu ką nors pabaigusi.

Kristina Kanišauskaitė
    Šaltinis - zebra.lt
    2010-01-18

Paskutinį kartą redagavo loveb, Pir. 29 03 2010, 23:35. Redaguota 1 kartą

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Pranešimų skaičius : 546
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

Rašyti by Birute1212 on Tr. 27 01 2010, 10:21

V. Matačiūnaitė: vaidinti galima ir be aktorinio išsilavinimo

Vilija Matačiūnaitė pradės vaidinti seriale. Netrukus LNK eterį išvysiantis dar vienas lietuviškas serialas „Mano mylimas prieše“ pažers ne tik profesionalių aktorių, bet ir veidų, kurie pažįstami iš muzikos pasaulio. Viena jų – projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi atlikėja Vilija Matačiūnaitė.

Išsigando, kad tai tik Rudoko pokštas

V. Matačiūnaitė, paklausta, ar nustebo gavusi pakvietimą filmuotis lietuviškame seriale, nusijuokė, kad pirma mintis, atėjusi į galvą – tai pokštas. „Bet vėliau mane įtikino, kad tai – ne pokšas ir pakvietė ateiti į atranką. Pasakiau, kad ateisiu, bet, jei jie juokauja, bus labai liūdna, o jei ne – labai smagu“, – pirmuosius įspūdžius pasakojo pašnekovė.

Mergina ne be reikalo išsigando, kad tai pokštas, nes su aktoriumi Ramūnu Rudoku dalyvaudama projekte „Žvaigždžių duetai“ ji užsiminė, kad norėtų išbandyti aktorystę. „Paprašiau, kad, jei ką nors sužinos, praneštų. Kaip tik neseniai dar buvo jo laida „Na, palauk“, tad pagalvojau, kad jis pokštauja“, – juokėsi serialo „Mano mylimas prieše“ aktorė.

Kuriamas personažas – labai „fainas“

Atėjusi į atranką, Vilija buvo paprašyta suvaidinti emocijas – didelį džiaugsmą ir pyktį. „Atrankoje dalyvavo režisierius, prodiuseris, scenaristė ir operatorius“, – prisiminė mergina.

Paklausta, ar ir prieš „Žvaigždžių duetus“ ji mąstė apie aktorystę, V. Matačiūnaitė išdavė, kad tokių minčių buvo dar mokykloje, bet tuomet ji labiau norėjo studijuoti režisūrą. „Deja, nenuėjau į galutinę atranką...“, – Alfa.lt pasakojo pašnekovė.

Vilija, paklausta, kaip jaučiasi prieš kameras ir ar sugeba iki galo atskleisti personažą, tvirtino, kad tai spręsti – ne jai. „Negaliu įvertinti,nes pati nemačiau. Tai gali pasakyti tik tie žmonės, kurie iš šalies žiūri – prodiuseris, režisierius ar scenaristas. O aš savimi nepasitikiu ir negalėčiau sakyti, kad labai jau gerai kažką padariau“, – gana griežta sau buvo šviežiai „iškepta“ aktorė.

Nepaisant kritikos sau, Vilija džiaugiasi, kad kuriamas personažas jai yra artimas. „Nereikia daryti dalykų, kurių gyvenime nedaryčiau. Kartais būna vartojami tokie žodžiai ir išsireiškimai, kurių aš nevartoju ir jie man yra svetimi, tada tariuosi, gal galima juos pakeisti“, – apie derybas filmavimo aikštelėje kalbėjo atlikėja.

Paprašyta apibūdinti savo personažą, V. Matačiūnaitė nusijuokė, kad ji – labai „faina“. „Ji yra trupučiuką patrakusi moteris, tiesmuka, atvira, nuoširdi bei gera, – šypsojosi mergina. – Norėčiau tikėti, kad panašios mūsų gerosios savybės.“

Vaidinti galima ir be aktorinio išsilavinimo

Nors serialas dar neišvydo eterio, Vilijai teko vaidinti beveik su visais aktoriais. „Gal tik neteko su Ramune Kuriene, nes pas mus nebus sąlyčio taškų“, – teigė mergina.

Paklausta, ar jautėsi tvirtai vaidindama su profesionaliais aktoriais, atlikėja tikino, kad dabar jaučiasi kuo puikiausiai. „Pačią pirmą dieną buvo nedrąsu ir baisu, bet po to persilaužiau. Jie „užduoda“ labai gerą „toną“ ir man telieka atsakyti“, – džiaugėsi Vilija.

Nors atlikėja ir susižavėjo aktoryste, studijuoti to neketina. „Nematau savęs studijuojančios šią specialybę. Jei atvirai, galvoju, kad galima vadinti ir be aktorinio išsilavinimo. O kita svarbi priežastis, kad Lietuvoje nėra ruošiami kino aktoriai“, – priežastis vardijo pašnekovė.

Didžiausias išbandymas – rimtos scenos

V. Matačiūnaitė taip pat atskleidė, kad, vaidindama rimtose scenose, negali sulaikyti juoko. „ Pradedu „žvengti“ ir negaliu sustoti, o girdžiu, kad režisierius nestabdo, reiškia, kad turiu toliau vaidinti“, – teigė mergina.

Pasak Vilijos, labiausiai jai patinka linksmi personažai, o ne dramatiški. „Reikia daugiau linksmybių, nes gyvenime patiriame ir taip daug blogų dalykų“, – savo požiūrį dėstė ji.

Apsinuoginti neketina

„Apsinuoginti nenoriu ir neketinu, jei tik bus įmanoma, stengsiuosi to išvengti, o bučinių išvengti nepavyks“, – apie intymesnes filmo scenas kalbėjo Vilija. Jos nuomonė skeptiška, kai tai liečia ją. „Nors pati žiūrėdama serialus ar kino filmus neįsivaizduoju, kaip būtų, jei nebūtų nei bučinių, nei meilės“, – juokėsi pašnekovė.

Šaltinis - ZEBRA / Alfa.lt (Alfa.lt)
    2010-01-27

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Tr. 27 01 2010, 10:24

tas pats interviu:
    http://www.alfa.lt/straipsnis/10311724/?Mataciunaite..vaidinti.galima.ir.be.aktorinio.issilavinimo=2010-01-27_11-43
    + mano mylimas priese filmavimo fotkes

Saulyte

Pranešimų skaičius : 199
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-14

Rašyti by Saulyte on Sk. 31 01 2010, 18:20

Naujas ir gana išsamus Vilijos ir Milanno interviu apie seriala:

Dainininkai Vilija ir Milanno bando jėgas kine

Du žinomi šalies dainininkai kovo pradžios laukia nekantraudami. LNK eteryje bus pradėtas rodyti naujas serialas „Mano mylimas prieše“, kuriame kaip aktoriai pasirodys atlikėjai Vilija Matačiūnaitė (23 m.) ir Vaidotas Valiukevičius-Milanno (28 m.)

Painią meilės ir keršto istoriją pasakojančio serialo kūrėjai leidosi į drąsų eksperimentą. Greta žinomų šalies aktorių filmuotis jie pakvietė dainininkus, neturinčius vaidybos patirties.

Scenarijų kasdien kruopščiai studijuojantys Vilija ir Vaidotas prisipažino — šis iššūkis jiems teikia ne tik džiaugsmo, bet ir sukelia nemenką nerimą.

Įtarė humoristų pokštą

„Kai man paskambino ir pakvietė į kino bandymus, pamaniau, kad čia pokštas“, — neslėpė Vaidotas.

Atlikėjui papildomų įtarimų sukėlė serialą kuriančios kompanijos „VRS grupė“ pavadinimas.

„Juk visi prisimena humoro laidą „VRS kamera“. Pagalvojau — tiek to, vis tiek pakeliui į repeticiją turiu porą laisvų valandų, užsuksiu.

Nusifilmavau, po keleto dienų sulaukiau skambučio — esu kviečiamas vaidinti seriale. Jei tai — vis dar pokštas, tai juokaujama profesionaliai“, — kvatojosi dainininkas.

V.Matačiūnaitė irgi iš pradžių nepatikėjo, kad kvietimas vaidinti — rimtas. Mergina iškart įtarė, kad tai — tuo metu rodyto LNK provokacijų šou „Na, palauk!“ pokštas. Juolab kad minėtą laidą vedė buvęs jos partneris iš TV projekto „Žvaigždžių duetai“ Ramūnas Rudokas.

Tačiau įsitikinę, kad pasiūlymas — rimtas, dainininkai kibo nagrinėti scenarijų.

Prisibijo meilės scenų

Serialas „Mano mylimas prieše“ pasakoja apie viešbučio savininkų porą, turinčią dvi įdukras. Vieną jų, Miglę, vaidina Vilija.

Žūva viešbutyje dirbęs vaikinas. Jo brolis Tomas, kurį vaidina Vaidotas, pasiryžęs atkeršyti — jo pykčio taikiniu tampa Miglė. Bet tarp jaunuolių netikėtai užsimezga romantiškas ryšys.

Meilės istorijos veikėjus vaidinantys Vaidotas ir Vilija iki šiol nebuvo bičiuliai — tik retsykiais susidurdavo koncertuose ar TV laidų filmavimuose.

„Bet jis su manimi net nesisveikindavo“, — įgėlė Vilija.

Surimtėjusi atlikėja prasitarė — didžiausią nerimą jai kelia meilės scenos. Ir nesvarbu, kad jos tikriausiai apsiribotų bučiniais ir apkabinimais.

„Pamenu, žiūrėdavau lietuviškus serialus, matydavau, kaip netikroviškai tokios scenos ten vaidinamos, ir galvodavau — aš tai parodyčiau, kaip reikia vaidinti. O dabar, štai, bijau.

Vaidinti meilės scenas man gali būti sunku. Ne todėl, kad Vaidotas būtų nesimpatiškas. Turiu mylimąjį, tad tokios scenos gali būti nelabai malonios ir man, ir jam“, — atsiduso Vilija.

Kvietimas atrodo mįslingas

Kodėl serialo kūrėjai pakvietė filmuotis būtent juos? Šis klausimas ramybės nedavė ir Vaidotui, ir Vilijai. Variantą, kad buvo ieškoma žinomų žmonių, norint pareklamuoti serialą, abu atmeta.

„Manau, žinomas žmogus gali ir pakenkti. Nes su juo susiję tam tikri stereotipai.

Kažkada esu padaręs klaidų — susikūriau tokį įvaizdį, jog daug kas iki šiol įsivaizduoja, kad esu veikėjas iš gatvės, neturintis minčių ir išsilavinimo“, — kalbėjo Klaipėdos universitete režisūros studijas baigęs V.Valiukevičius.

„Aš šiuo metu nesu populiariausia atlikėja. Kiek žinau, kažkam šovė į galvą mintis, kad galėčiau suvaidinti, tai pasiekė serialo kūrėjus, jie pakvietė mane pabandyti ir nusprendė, kad tinku.

Dvejojau, bet noras išbandyti jėgas ekrane nustelbė atsargumą. Nes apie vaidmenį filme ar seriale pasvajodavau jau seniai“, — prisipažino Vilija.

Vaidotas kartu su grupės „69 danguje“ dainininke Karina Krysko yra vedęs TV laidą „Kai norisi geriau“, o Vilija — dalyvavusi ne viename teatralizuotame TV renginyje. Bet ar to pakanka, norint įtikinamai vaidinti seriale?

„Sklido gandai, kad vaidmenys gaunami per lovą, tad aš turbūt permiegojau su Rolandu Skaisgiriu. Nors šį serialą kuria kiti prodiuseriai.

Labiausiai suerzino kaltinimai, kad atimu duoną iš aktorių, kurie mokosi ketverius metus, o paskui negauna vaidmens. Kad be aktoriaus diplomo negalima vaidinti seriale — nesąmonė“, — nukirto dainininkė.

Studijuoti aktorystės Vilija nenorėtų — nebent lankytų kokius nors mįslingus kursus, kur būtų dėstomi šios specialybės pagrindai.

Pataria patyrę aktoriai

Aktorystės duonos neragavusiems atlikėjams serialo režisierius Šarūnas Mikulskis pataria tiesiog įsijausti į veikėjų būseną.

„Neverčia pasitrinti akis svogūnu, kai reikia verkti, ar nuleisti lūpų kampučius, kad atrodyčiau liūdnesnis. Tiesiog prašo įsijausti į veikėjų išgyvenimus.

Kadangi mokiausi režisūros, vaidyba man nėra nežinoma sritis. Jei lieptų drožinėti medį, būtų kur kas kebliau“, — kikeno Vaidotas.

Abu atlikėjus nudžiugino serialo kūrėjų geranoriškumas — suklydę jie vietoj griežtų pastabų sulaukia padrąsinimo. Patarimų Vaidotui ir Vilijai negaili žinomi aktoriai — Gediminas Girdvainis, Dalia Michelevičiūtė, kiti.

„Nepajutau, kad į mus žvelgtų iš aukšto. Mums aktoriai stengiasi padėti, o ne konkuruoti ar demonstruoti pranašumą“, — džiaugėsi Vaidotas.

Abu dainininkai savo personažuose rado artimų bruožų. Vilijai Miglė pasirodė linksma, žavi mergina — tiesa, save dainininkė laiko kur kas aršesne ir ambicingesne. Vaidotui Tomas pasirodė labiau subrendęs ir rimtesnis vyras, nei jis pats.

„Tiesa, buvo truputį neramu, kad čia nebūtų vienas tų serialų, kuriuose, be akių vartymo ir grimasų, nieko įdomaus nėra.

Bet man susidarė įspūdis, kad šis serialas bus įdomus ir gražus, tikroviškesnis negu dauguma kuriamų“, — pasakojo Vaidotas.

* * *

Vaidina žinomi aktoriai

*Serialą „Mano mylimas prieše“ režisuoja Šarūnas Mikulskis, baigęs studijas Vilniaus dailės akademijoje. Kino žiūrovams jis žinomas iš festivaliui AXX sukurtų trumpametražių filmų „Cenzūra“ (2005 m.), „Mandabalu“ (2006 m.) ir „Dėmė“ (2007 m.).

*Projektą prodiusuoja į TV serialų sritį žengianti įmonė „VRS grupė“. Šiuo metu lietuviškų TV serialų rinkoje dominuoja prodiuserio Rolando Skaisgirio įmonė „Videometra“.

*Be V.Valiukevičiaus ir V.Matačiūnaitės, seriale vaidina žinomi aktoriai G.Girdvainis, Janina Matekonytė, D.Mi chelevičiūtė, Arvydas Dapšys ir kiti.

* * *

Režisieriui abejonių nekilo

Serialą „Mano mylimas prieše“ režisuojantis Š.Mikulskis įsitikinęs, kad jo sprendimas pakviesti Viliją ir Vaidotą išbandyti aktoriaus darbą yra teisingas.

„Tiek Vaidotas, tiek Vilija laisvai jaučiasi prieš kameras. Be to, jie abu žavūs, atviri ir nuoširdūs žmonės“, — džiaugėsi režisierius.

Tai, kad V.Matačiūnaitė ir V.Valiukevičius yra Lietuvoje neblogai žinomi atlikėjai, Š.Mikulskio tvirtinimu, jo sprendimui jokios įtakos nepadarė.

„Prisipažinsiu, ne itin domiuosi lietuviška popmuzika. Man artimesnė alternatyviosios muzikos scena. Vaidas ir Vilija man buvo nežinomi atlikėjai. Buvau girdėjęs tik tiek, kad abu jie turi gerą balsą.

O atrankoje visus kandidatus vertinome ne pagal jų populiarumą, o pagal tai, ar jie sugebės kurti įtaigius charakterius“, — patikino Š.Mikulskis.

Manantiems, kad dainininkai seriale atsidūrė, nes norima pritraukti jaunimo auditoriją, Š.Mikulskis patarė klausimus peradresuoti režisieriui Eimuntui Nekrošiui — jis dainininkui Andriui Mamontovui patikėjo net Hamleto vaidmenį.

„Ar dainininkai neapvylė mano lūkesčių? Na, jie smarkiai pasigailės, jei apvils, — nusijuokė režisierius. — Kol kas jiems sekasi neblogai, abu nebijo improvizuoti ir, kas svarbiausia, stengiasi. Nuoširdžiai dirba, vadinasi, bus ir rezultatai“.

Tačiau paguodos žodžių Vilijai, bijančiai meilės scenų, Š.Mikulskis ištarti negalėjo.

„Ta neišvengiama minutė kiekvieną dieną vis artėja. Jei Vilija sugebėjo įveikti scenos baimę, teks nugalėti ir šią“, — drąsinamai kalbėjo režisierius.

Ramūnas ZILNYS
    2010-01-30
    Šaltinis - lrytas.lt

Taip pat dar vienas straipsniukas apie garso takelį su naujom foto iš filmavimo Smile
    Be to, čia rašoma, kad serialą rodys nuo kovo mėn. Tikiuosi, nebus taip, kaip su jos albumu....

„Mano mylimas prieše“ garso takelis – skaitytojų teismui

Dar prieš savaitę studijoje drauge užsidarę dainininkė Vilija Matačiūnaitė ir muzikos kūrėjas bei dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano ketvirtadienio popietę baigė įrašinėti naujojo LNK serialo, eteryje startuosiančio kovo mėnesį, „Mano mylimas prieše“ garso takelį. DELFI skaitytojai pirmieji turi galimybę jį įvertinti. Kūrinio teksto autorius – pats muzikos kūrėjas Stano. V. Matačiūnaitė seriale ne tik atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Dainininkės balsas skambės pagrindinėje serialo dainoje.

„Man malonu ir smagu, kad kūrėjai pasikvietė mane ne tik vaidinti, bet ir įdainuoti pirmąją serialo dainą. Esu dainininkė, todėl tuo tiesiog pasinaudojau. Tikiuosi, sėkmingai“, - DELFI kalbėjo V. Matačiūnaitė.

Atlikėja tikino, kad dainą įrašyti jai nebuvo sunku, esą viskas ėjosi puikiai, be jokių kliūčių.

„Kiekviena daina yra daina, „Mano mylimas prieše“ - muzikalus popstiliaus kūrinys. Dainuodama įdėjau daug savo širdies“, - sakė Vilija.

Atlikėja atskleidė, kad serialo kūrėjai garso takeliui rinko kelias dainas, tačiau ar tikrai išrinko būtent šią, V. Matačiūnaitė tikino nežinanti. Esą ji – atlikėja, o sprendimus priima TV prodiuseriai.

Kęstutis Juška
    Šaltinis - delfi.lt
    Garso takelis

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pen. 12 02 2010, 18:22

Visas interviu, is zurnalo Privatu:

Vilija Matačiūnaitė: iš pradžių vedybos, paskui – vaikai

Kurį laiką ramiai gyvenusi dainininkė Vilija Matačiūnaitė į pramogų pasaulį grįžo su trenksmu. Kuriam laikui atidėjusi vestuvių ir šeimos pagausėjimo planus, balso stygas beveik išsigydžiusi, mergina paniro į darbus – į vaidybą seriale „Mano mylimas prieše“ ir muziką.

Vilija, kaip sekasi filmuotis seriale „Mano mylimas prieše“?

Aš nežinau... Nesinori savęs vertinti. Manau, kad pirmieji vaidybos žingsniai nebuvo labai sėkmingi. Jaudulys padarė savo. Tačiau dabar, kai nufilmuota daugiau serijų, atrodo, kad patobulėjau, daugiau įsijaučiu, labiau suprantu savo heroję Miglę.

Koks yra Tavo kuriamas personažas?

Vis geriau ją suprantu. Miglė yra naivi, geros širdies, paprasta mergaitė, bet jeigu jai atrodo, kad gyvenimas suši**as, ji taip ir pasako. Šiuo atveju aš į ją esu truputį panaši, tačiau tikrai ne visada elgčiausi taip, kaip Miglė.

Ar nesijauti nejaukiai vaidindama šalia teatro garsenybių?

Aš nejaučiu diskomforto, man labai malonu, bet nežinau, ką jie apie mane mąsto. Galbūt jaučia nuoskaudą, kad vietoj kokios nors jų kolegės filmuotis pakvietė mane?.. Tiesiog džiaugiuosi, jog vaidinu seriale, nes visada norėjau tai išbandyti.

Seriale „Mano mylimas prieše“ Tavo partneris yra taip pat dainininkas Vaidotas Valiukevičius–Milanno (28). Turbūt nujauti, kad žmonės Jus pradės poruoti...

Nemanau, kad poruos, nes visi žino, kad ir jis, ir aš turime antrąsias puses. Žmonės visą laiką įsivaizduoja ir kalba daugiau, nei yra iš tikrųjų. Jei kažkam atrodys, kad mes esame pora ir gyvenime, tebūnie! Nebandysiu pakeisti jų nuomonės.

Nufilmuota jau nemažai serialo serijų. Ar jau teko vaidinti intymiose scenose, bučiuotis?

Visaip noriu išvengti bučinių prieš vaizdo kameras. Beje, kai žiūrėdavau televizorių, visuomet atkreipdavau dėmesį, kaip aktoriai bučiuojasi, ar tai atrodo natūraliai, gražiai, estetiškai. Todėl kai man teks bučiuotis prieš filmavimo kameras, norėčiau, kad tai atrodytų kuo gražiau. Tik nežinau, kaip reikės to pasiekti, nes daug repetuoti nelabai noriu (šypteli).

Nesuklysiu sakydamas, kad esi nerami siela. Per kelerius pastaruosius metus sulaukei daug įvairių pasiūlymų: Tave kvietė dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, „Kelyje į žvaigždes“, Latvijoje vykstančiame realybės šou „Nacionalinė muzikos lyga“, „Žvaigždžių duetuose“, humoro projekte, o dabar dar vaidini seriale. Nori viską išbandyti?

Kol esu jauna ir lanksti, kol galiu iš savęs viską išspausti, noriu kuo daugiau išbandyti gyvenime.

Ar tiesa, kad esi be galo savikritiška ir maksimalistė?

Taip, esu reikli sau ir noriu, kad viskas pavyktų kuo geriau. Man labai patinka prieš kelerius metus Nijolės Oželytės ištarti žodžiai: „Jau geriau norėti apsėsti dvi kėdes ir užsėsti vieną, nei norėti apsėsti tik vieną ir galiausiai įveikti tik pusę.“ Todėl visą laiką gyvenime sau užsibrėžiu daug didesnius tikslus, nei iš tikrųjų galiu pasiekti.

Kaip į Tavo naują veiklą reaguoja šeima, mylimasis? Ar jie palaiko?

Jie palaiko, nes žino, kad aš to labai noriu. Dažnai klausia, kaip sekasi, skatina kuo geriau suvaidinti.

Anksčiau su mylimuoju truputį pykdavote, jei fotografai Jus įamžindavo, tačiau pastaruoju metu vis drąsiau pozuojate. Kas pasikeitė?

Žinai, kodėl aš niekada nenorėjau, kad mus fotografuotų? Kai esi jaunas, antrosios pusės gali keistis labai dažnai. Padraugauji kelias savaites, pamatai, kad niekas „nesiklijuoja“, ir keiti. Jei paparacai viską fotografuotų, tuomet žmonių akyse atrodyčiau kaip paleistuvė. Nenoriu afišuoti asmeninio gyvenimo ir dėl to, kad esu labai prietaringa. Bijau, jog žmonės, žiūrėdami nuotraukas, gali man palinkėti kažką bloga, ir tai išsipildys.

Praėjusią vasarą ir dar anksčiau buvai tarsi dingusi iš pramogų pasaulio. Kodėl prireikė pauzės?

Natūraliai viskas gavosi. Tiesiog sumažėjo renginių. Be to, iki tol buvau per dažna viešnia televizijoje. Negali žmogus visada būti populiarus. Man norėjosi atsipūsti.

Ar išsisprendė problemos dėl balso stygų mazgelių? Galėsi vėl dainuoti?

Kadangi dar gydausi, šiuo metu nėra viskas taip, kaip norėčiau. Visą lapkritį ir gruodį praleidau ligoninėje. Jau persisotinau gydytojų, nes kiekvieną rytą važinėdavau pas fonopedus ir kitus specialistus. Laimė, viskas eina geryn. Manau, tikrai toliau dainuosiu. Šią akimirką galvoju, kad muzika yra mano tikrasis kelias.

Pasak Tavo bičiulės burtų, šiais metais turėtumei žengti prie altoriaus. Tai realu?

Prisimenu šį būrimą. Prieš penkerius ar šešerius metus pažįstama man pasakė, kad būtent šiais metais ištekėsiu. Nežinau, ar tai realu. Negaliu pasakyti. Beje, pernai kita būrėja sakė, kad mano vestuvės bus negreitai. Nežinau, kurios žodžiais reikėtų tikėti (juokiasi).

O kaip pati manai, kada geriausias laikas Tau būtų ištekėti?

Aš anksčiau apie tai galvojau, bet dabar per daug įnikau į darbus. Kol kas neplanuoju kurti šeimos. Man prioritetas yra veikla.

Dar nenori vaikų?

Dar neseniai, pamačiusi vaiką, labai jo užsimanydavau, susigraudindavau ir klausdavau savęs, kodėl aš dar neturiu savų. Tačiau šios mintys palengva atslūgo. Dar nesu visiškai subrendusi, pasirengusi turėti vaikų ir ant savo pečių užsikrauti tokią atsakomybę. Noriu daugiau dėmesio skirti sau, pasimėgauti įvairia veikla ir daug ką išbandyti, be to, reikia pabaigti mokslus. Jau kitą savaitę po akademinių atostogų grįšiu į populiariosios muzikos studijų programą Vilniaus kolegijoje. Beje, su jaunėle seserimi Asta mokysimės vienoje grupėje.

Atžalos bus tik po vestuvių?

Tikrai taip. Iš pradžių – vestuvės, paskui – vaikai.

Vilijos kelias į šlovę

Muzikos pasaulyje V. Matačiūnaitė pirmą kartą sužibėjo 2005–aisiais, kai dalyvavo atrankoje į „Euroviziją“. Vėliau LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“ mergina laimėjo 2–ąją vietą, sėkmingai dalyvavo projekte „Nacionalinė muzikos lyga“. Atlikėja išbandė jėgas latvių realybės šou „Hello, Jurmala!“, muzikos projekte „Žvaigždžių duetai“, humoro šou „Nr.1“. Šiuo metu Vilija filmuojasi LNK seriale „Mano mylimas prieše“.

Publikuota: 2010 vasario 12d. 12:53
    Autorius: Žygimantas Barysas / „Privatu“
    Šaltinis - 15min.lt

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pir. 22 02 2010, 18:39

Vilija Matačiūnaitė: mokykloje nesulaukdavau meilės laiškų

Dainininkė Vilija Matačiūnaitė (23) - viena iš nedaugelio realybės šou dalyvių, išvengusių vienadienės žvaigždutės šlovės. Išgarsėjusi 2005-aisiais laidoje „Kelias į žvaigždes“ (antrą vietą užėmusi mergina nusileido tik Andriui Rimiškiui) bei pasirodžiusi nacionaliniame „Eurovizijos“ konkurse, Vilija iki šiol dainuoja ir dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose.

Šiuo metu ji išmėgina naują veiklos sritį - intensyviai filmuojasi lietuviškame seriale „Mano mylimas prieše“.

- Pradėjai filmuotis. Gal planuoji gyvenimą susieti su vaidyba - tapti aktore?

- Ne. Tokių planų bent kol kas neturiu. Nematau savęs visą gyvenimą dirbančios tokį darbą, bet... Niekada nesakyk „niekada“.

- Dainuoji, vaidini, neseniai dalyvavai humoro laidoje... Kokiose dar srityse norėtum save išmėginti?

- Manau, savo vietą aš jau radau, bet paeksperimentuoti dar norėčiau. Tikrai neatsisakyčiau dalyvauti šokių projekte. Šokti man labai patinka. Tik dvejoju dėl savo koordinacijos. (Šypsosi.)

- Kada pasirodys tavo albumas?

- Anksčiau spėdavau, kad jis turėtų pasirodyti šiemet, o dabar aš abejoju, ar tas albumas, kurį esame parengę su LNK televizija, iš viso kada nors išvys dienos šviesą. Dėl to nusimenu, bet ne tiek, kad prarasčiau norą kurti ir dirbti toliau.

Visada norėjau išleisti savo autorinių dainų albumą (šiuo metu Vilija Vilniaus kolegijoje studijuoja džiazo vokalą - aut. past.). Galbūt kada nors šis mano noras išsipildys.

- Ką tau reiškia Šv.Valentino diena?

- Niekada jos nemėgau. Gal todėl, kad mokykloje nesulaukdavau meilės laiškų iš berniukų. Vėliau man juos rašydavo draugė - kad neliūdėčiau. (Šypsosi.)

- Gal tuomet šventi Užgavėnes?

- Čia visai kitas reikalas! Dar kai mokiausi mokykloje, su bendraklasiais eidavome į gatves. O ir blynus labai mėgstu. Mano mėgstamiausi - mieliniai su obuolių džemu. Tokius kepa mano mama. (Šypsosi.)

- Prieš kelias dienas šventėme Vasario 16-ąją. Ar esi patriotė?

- Deja, negaliu pasigirti tyrais, šiltais jausmais tėvynei. Tikrai nesu patriotė. Šiandien kiekvienas kovoja už save. Tarp jų ir aš. Man labai gaila, kad nebėra tautinės vienybės ir dėl ko kovoti.

- Kokių žmonių savybių nemėgsti?

- Tokių savybių yra daug, bet ne visi jų turi. Nenorėčiau dabar pradėti kabinėtis. Esu linkusi ieškoti žmonėse gerų, gražių, širdžiai mielų dalykėlių. (Šypsosi.)

- Ar teko išgirsti: o tu visai kitokia nei per televiziją?

- Manęs nepažįstantys žmonės mano, kad esu arogantiška, pasipūtusi. Daug įvairių dalykų esu girdėjusi apie save, bet ne visi jie teisingi. Aš - toks pats jaunimas kaip ir visi. Niekuo ne geresnė, bet ir ne blogesnė.

Dar dažnai girdžiu tokius žodžius: „Oi, kokia mažutė, smulkutė, o per televiziją atrodei tokia aukšta, didelė“... (Šypsosi.)

- Kaip jautiesi žmonių sambūryje?

- Prieš porą metų gal ir būčiau pasakiusi, kad esu vakarėlių siela, bet šiandien esu uždara, rami, dažnai nekalbi - leidžiu pasireikšti kitiems.

- Kaip reaguoji į kritiką?

- Tą akimirką, kai jos sulaukiu, - gana skausmingai, bet kai atslūgsta nemalonios emocijos ir, aišku, jei pati kritika protinga, pasisavinu man reikalingą informaciją.

- O reakcija į komplimentus?

- Jų priimti nemoku. Čia man tokia pat bėda kaip ir dovanos. Nemoku jų priimti, nors tu ką. Net „ačiū“ sunku pasakyti, nes labai netikroviškai iš mano lūpų tas žodis nuskamba.

- Koks tavo laisvalaikis?

- Nieko ypatinga neveikiu. Jei turiu laisvesnę dieną, gulinėju lovoje, žiūriu filmus, skaitau.

- Ką renkiesi keliaudama po užsienius: ieškai gamtos ar labiau domina miesto pramogos?

- Seniai buvau kur nors išvykusi, tad nebežinau, kas man patiktų. Norėčiau suderinti ramų, pasyvų poilsį su aktyvia pažintine kelione.

- Esi radikaliai keitusi plaukų spalvą: buvai šviesi, raudonplaukė, tamsi. Su kokios spalvos plaukais jauteisi ar jautiesi geriausiai?

- Labiausiai man patiko ir tiko juodi plaukai, bet pavargdavau kas mėnesį lankytis kirpyklose ir prižiūrėti šaknis. O geriausiai jaučiuosi taip, kaip yra dabar, tai yra būdama natūrali. Nors man nelabai patinka plaukų ilgis. Teko pasitrumpinti dėl vieno prasto kirpėjo, kuris per kelias dienas turėjo mane nušviesinti, bet taip sudegino plaukus, kad nebegalėjau išsišukuoti. Teko kirpti net kelis kartus.

- Norėtum būti ilgakasė?

- Visada svajojau apie gražius, ilgus plaukus, tačiau neužtekdavo kantrybės ir vis nusikirpdavau. Dabar suteikiau sau dar vieną šansą - mėginsiu užsiauginti. Žiūrėsiu, kiek iškęsiu nepakeitusi šukuosenos. (Šypsosi.)

- Tavo mėgstamiausi kvepalai?

- Kitados labai mėgau „Cacharel“ „Amor amor“, „Hugo Boss“ „Woman“, šiuo metu kvėpinuosi „Elle“, „Creed“, „Jaguar“.

- Nuo kokių darbų save mielai išvaduotum?

- Labai lengvas klausimas. (Juokiasi.) Nuo buitinių. Nemėgstu valyti dulkių ir plauti grindų. Ir indų. Man patinka tvarka ir švara, bet pačiai tvarkytis yra didelė kančia.

- Kaip įsivaizduoji save po 10 metų?

- Labai gerai: ir graži, ir protinga, ir galų gale įgijusi kokį nors, na bent tą vieną, aukštąjį išsilavinimą, ir turtinga, ir pasiekusi aukštumų karjeros srityje... Bet pagyvensim - pamatysim, ką išlipdysim iš šio molio. (Šypsosi.)

2010.02.20 12:02
    Šaltinis - balsas.lt

Artturiux
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 419
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

Rašyti by Artturiux on Pen. 05 03 2010, 11:48

Vilija Matačiūnaitė sulieknėjo per pusę?

„Merūnas sakė, kad aš sulieknėjusi per pusę, bet vis tiek netikiu", - koketuoja dainininkė, o dabar ir aktorė Vilija Matačiūnaitė. Ir prisipažįsta, kad pastaruoju metu stengiasi riboti maistą. „Mečiau valgyti kibirais, - juokiasi Vilija. - Anksčiau mano porcijos buvo vyriškos, sukirsdavau kalną koldūnų".

Nors svarstyklės rodo svorį sumažėjus vos keletu kilogramų, aplinkiniai Vilijai žarsto komplimentus. Dietos laikytis dainininkė pradėjo galvodama apie ateitį. „Su amžiumi žmonės didėja, ne mažėja, todėl apie svorį reikia galvoti kuo anksčiau, kol dar ne taip sunku mesti svorį, riboti maistą. Be to, gydytojai man uždraudė valgyti kai kuriuos produktus, kurie kenkia balsui".

Dėl svorio dainininkė turi karčios patirties - dalyvaudama „Kelyje į žvaigždes" ji per keturis mėnesius priaugo 10 kilogramų.

Šių metų pradžia dainininkei kaip niekad intensyvi - ji ne tik grįžo į mokslus Vilniaus kolegijoje, bet ir pradėjo filmuotis LNK seriale „Mano mylimas prieše". Sulieknėjusi Vilija turi daugiau energijos mokslams, darbams, energija trykšta nuo pat ryto: atsikėlusi ji daro mankštą ir skuba į filmavimo aikštelę.

Šaltiniai - panele.lt, moteris.lt, zebra.lt, delfi.lt, 15min.lt

Paskutinį kartą redagavo Artturiux, Pen. 05 03 2010, 11:59. Redaguota 1 kartą

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Pen. 05 03 2010, 11:57

Ar lietuviškuose serialuose gali vaidinti kiekvienas?

Lietuviški serialai dygsta kaip grybai po lietaus. Gal ir gerai, juk maloniau stebėti tautiškų realijų, aistrų, gyvenimo istorijų peripetijas nei tolimųjų Lotynų Amerikos kraštų muilo operų kūrėjų produkciją.

Nors Lietuvoje, atrodo, gausu aktorių, tačiau dažname seriale tarp teatro ar kino aktorių žvaigždyno šmėsteli "žmonės iš gatvės" - aktoriaus meistriškumo mokslų neragavę talentai. Įdomiausia, kad jiems kartais patikimi net pagrindiniai serialo herojų vaidmenys.

Nuo muzikos iki aktorystės

Naujausiame seriale "Mano mylimas prieše" pagrindinių herojų vaidmenis kuria ne profesionalūs aktoriai, o dainininkai Vilija Matačiūnaitė ir Vaidotas Valiukevičius - Milanno. Reikia pastebėti, kad seriale vaidina gausybė itin talenginų aktorių - Gediminas Girdvainis, Janina Matekonytė, Dalia Michelevičiūtė, Arvydas Dapšys.

Muzikiniame realybės šou "Kelias į žvaigždes" išgarsėjusi V. Matačiūnaitė neslepia, kad jai patinka naujasis amplua, tačiau muzikos į aktorystę keisti ji neketina.

"Man labai smagu dirbti su talengingais aktoriais. Stebiu ir mokausi iš jų. Visada norėjau išmėginti aktorystę. Aišku, tai nereiškia, kad būsiu aktorė. Patinka ir kuriamas personažas. Miglė - gera mergaitė, geros "dūšios" žmogus", - apie savo heroję kalbėjo V. Matačiūnaitė.

V. Valiukevičius - Milanno pasitiki savo aktoriniais gebėjimais, mat studijuodamas režisūrą susipažino ir su aktorinio meistriškumo mokykla. Dainininkas neslepia, kad visada norėjo išmėginti vaidybą.

"Prisipažinsiu, turiu sudaręs sąrašą veiklos sričių, kurias norėčiau išmėginti. Aktorystė - viena iš jų. Be to, norėčiau vaidinti ne tik televizijos seriale, bet ir teatro scenoje", - užtikrintai pasakojo V. Valiukevičius - Milanno.

Televizijos novelės režisierius Šarūnas Mikulskis gynė savo pasirinkimą ir pagrindinius vaidmenis patikėjo neprofesionaliems aktoriams todėl, kad tiek V. Matačiūnaitė, tiek V.Valiukevičius - Milanno pasižymi charizma, kuri "paperka" žiūrovus.

[...]

Šaltinis - zebra.lt

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pen. 05 03 2010, 14:51

Gausėja projekto už donorystę atlikėjų gretos
    Netrukus dienos šviesą išvys neeilinis muzikinis projektas „Taikos dainos", skirtas donorystės idėjai Lietuvoje skleisti. Projekte dalyvauja ne tik gausus Lietuvoje žinomų atlikėjų būrys, bet ir scenos naujokai: grupė "Dekapod". Pasak projektą įgyvendinančios garso įrašų studijos „Musė audio" generalinio direktoriaus Gajaus Jogailos Milkeraičio, ši modernųjį roką grojanti grupė buvo pastebėta dar praėjusią vasarą Utenoje vykusiame ketvirtajame kasmetiniame festivalyje „Rebel Rock". Jame scenos naujokai iškovojo prizinę vietą.
    „Tai jauna, bet perspektyvi grupė, dar parodysianti ką gali. Tikiu, kad gan greitai „Dekapod" išjudins „įstrigusią laike" lietuviško roko subkultūrą, kurioje modernaus roko supratimas iki šiol pasibaigdavo ties grupe „Aerosmith", - įsitikinęs Gajus Jogaila Milkeraitis.
    Planuojama, kad projekte „Taikos dainos" bus ne mažiau nei trylika dainų, kurias atliks tokie žinomi atlikėjai kaip Vudis (Arvydas Martinėnas), Igoris Kofas, Berneen (Candice Naidoo Čereška), Milanno (Vaidotas Valiukevičius), Rūta Lukoševičiūtė, pop grupė „HEY!", Povilas Meškėla, Vilija Matačiūnaitė, Česlovas Gabalis ir grupė "Pelenai" bei kiti atlikėjai.

Saulyte

Pranešimų skaičius : 199
    Registration date : 2008-03-14

Rašyti by Saulyte on Pir. 08 03 2010, 19:18

Truputis klausimu apie ja Wink

"Esu matoma dėl bjauraus charakterio"

Dainininkė Vilija Matačiūnaitė, išgarsėjusi pirmojo muzikinio realybės šou "Kelias į žvaigždes" metu, išmėgina naują amplua: nuo šiol ji - LNK serialo "Mano mylimas prieše" herojė Miglė.

Kaip pakliuvote į filmavimo aikštelę?

Man paskambino prodiuserė ir pakvietė dalyvauti atrankoje. Iš pradžių maniau, jog tai tik pokštas, tačiau nuvažiavau į atranką, mane nuramino, kad čia ne juokai, o pati atranka yra rimta ir ruošiamasi tikram serialui. Po savaitės man vėl paskambino prodiuserė ir pakvietė pasikalbėti apie serialo kūrimo darbus ir kitus dalykus. Taip atsidūriau ten, kur esu dabar.

Regis, vaidinate teigiamą personažą? Sunku?

Kiek girdėjau, aktoriai profesionalai sako, kad blogą personažą suvaidinti yra sunkiau, nes jis yra spalvingesnis, o geras yra sąlyginai romus ir tykus.

Ar aistros filmuojantis su Vaidotu Valiukevičiumi-Milanno tokios pat stiprios, kaip dainuojant su Mino "Kelyje į žvaigždes"?

Manau, jog tai nesulyginami dalykai. Mes su Mino realybės šou kartu gygvenome, kartu valgėm, kartu šokom ir dainavom, tad mums buvo svarbi mūsų kartu atliekama daina. Tai buvo mūsų bendro kūrybinio gyvenimo rezultatas su tikromis emocijomis. O su Milanno mes susipažinome neseniai, bendra veikla užsiimame nelabai ilgai ir tai tėra darbas, tad ir emocijos yra kitokios.

Didžiosios dalies realybės šou dalyvių laukia pilka užmarštis. Kas jums padėjo dar ryškiau sutviskėti?

Negaliu atsakyti. Kai kurie žmonės kalba, kad esu bjauraus charakterio, bet gal būtent dėl to aš vis dar esu matoma ir darau, kas man patinka?..

Nuo ko priklauso, kad nesusirgote žvaigždžių liga?

Tai netiesa. Šia liga aš sirgau, persirgau ir bijau, kad ji nepasikartotų, nes pats žmogus nejaučia, kada ji užklumpa. Tą tegali pasakyti aplinkiniai ar artimi žmonės. Pirmą kartą man tai pasakė draugė Karina: "Apsiramink jau. Ar tu nematai, kas tau darosi? Su tavimi nebeįmanoma susikalbėti." Tikrai ilgai mėginau išaiškinti, kad man viskas gerai, kad jai vaidenasi, bet vėliau supratau, kad tikrai turiu susiimti. Manau, taip ir padariau.

Ką naujo patyrėte, atradote, pradėjusi vaidinti? Gal ir savyje atradote savybių, kurių nežinojote turinti?

Kol kas man sunku ne tik teigti atradus ką nauja, bet ir pastebėti, jog kažkas manyje keičiasi, kažkas atsiranda. Manau, realius rezultatus pajusiu tik pasibaigus visiems filmavimo darbams ir dar praėjus keliems mėnesiams po jų. Tuomet galėsiu blaiviai ir tikroviškai pažvelgti į save iš šalies ir paanalizuoti išsamiau. Žodžiu, nekantriai laukiu vasaros.

Lietuviai plagijuoja. Antai "Naisių vasaroje" mergina, norėdama išlaikyti mylimąjį, apsimeta neįgalia, o seriale "Mano mylimas prieše", kaip viename meksikietiškame analoge, vaikinas įsimyli merginą, jai keršydamas už brolio žūtį. Tik amnezijos trūksta...

Mano nuomone, labai sudėtinga šiais laikais sukurti kažką itin naujo ir dar negirdėto, todėl nenuostabu, kad žmonės randa panašumų. Kiekviename meksikietiškame seriale kažkas kažką įsimyli, kažkas kažko nekenčia, stengiasi pakenkti, žmonės miršta ir gimsta, tuokiasi ir skiriasi. Bet taip būna ir realiame gyvenime.

Ar filmavimai netrukdo koncertiniams projektams?

Ne paslaptis, kad krizės metu koncertų viskems atlikėjams sumažėjo, tad filmavimai tikrai netrukdo, juolab, kad tai nėra darbas nuo ryto iki vakaro.

Jeigu pasipiltų pasiūlymai filmuotis, paaukotumėte dainininkės karjerą?

Tikrai muzikinės veiklos neaukočiau. Jei nepavyktų suderinti abiejų, net nesvarstyčiau - dainuosiu.

Jūs protinga, veikli, dominuojanti; ar vyrai nebijo tokių merginų? Drįsčiau įžvelgti jumyse net fatališką moterį...

Aš visada galvojau, kad jie manęs bijo. Šitaip bandžiau pateisinti savo ilgametę vienatvę. Šitaip manau ir dabar, bet viliuosi, kad šiek tiek apsišlifavau ir tuos aštriausius kampukus bent kiek nugludinau.

Esate ne iš tų, kurie "piarą" darosi skandalais. Nevengiate žurnalistų, nes mokate su jais susitvarkyti?

Visada galvojau, kad su žurnalistais nesusikalbu ir sunkiai bendrauju, todėl jų vengiau. Yra dvi svarios priežastys. Pirma: man nėra lengva bendrauti su mažai pažįstamais žmonėmis, nes iš jaudulio arba tyliu, numykiu frazę kitą arba kalbu nesąmones. Antra: esu per daug atvira ir pradėjusi kalbėti apie ką asmeniško, bijau nebesustoti.

Ką įdomaus veikiate gyvenime, ne scenoje?

Aš esu paprasta mergina, tokia pat kaip ir visas jaunimas. Šiek tiek studijuoju, šiek tiek dirbu. Tikrai neveikiu nieko ypatinga, kuo galėčiau pasigirti.

Laukdama pavasario ar turite kokią paprastą svajonę?

Mano maža žmogiška svajonė yra, kad šis pavasaris būtų šiltas, saulėtas, spalvingas ir gausus gėlių.

Ivona ŽIEMYTĖ
    2010 m. kovo 08 d.
    Šaltinis - ve.lt

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Antr. 09 03 2010, 14:57

Naujuose "Zmonese" straipsniukas apie Milanno, kuriame minima ir Vilija:

Vaidotas Valiukevičius-Milanno: su Vilija aš nesibučiuoju. Bučiuojasi Tomas su Migle

Dainininkas Vaidotas Valiukevičius–Milanno (28), kuriantis vieną pagrindinių vaidmenų naujame LNK seriale „Mano mylimas prieše“, dabar jau gali pasakyti, kad jo gyvenimas ir vėl stojo į savo vėžes. Ir tai nėra susiję vien su nauja patirtimi televizijoje ar juo labiau – galimybe pagaliau atsidurti populiariausiųjų gretose.

Kai tarėmės dėl susitikimo, giliai atsidusai: „O juk vaidinti seriale tikrai yra darbas...“

Daugelis pažiūrės serialą ir tikrai pagalvos: „Argi tai – darbas? Atėjai, pasimaivei ir išėjai...“ Bet iš tikrųjų – dar ir koks darbas. Būna, filmavimas trunka ir dešimt, ir dvylika valandų – kur kas ilgiau nei normali darbo diena. Žinoma, pasitaiko, kai filmuojamės ir dvi, bet taip nutinka tik savaitgaliais, kai kiti apskritai ilsisi.

Klaipėdoje baigei režisūros studijas, bet gyvenimą susiejai su muzika. O kaip staiga tapai aktoriumi?

Vieną dieną sulaukiau skambučio, žmogus iš „VRS grupės“, kuriančios serialą, pasiūlė ateiti į atranką. Pasakiau, jog neturiu laiko, o ir nelabai noriu – jau buvo šiek tiek pabodę įrodinėti, kad nesu kupranugaris. Galiausiai buvau įkalbėtas, bet pakeliui sau pasakiau: „Užtruksiu ne ilgiau kaip dešimt minučių. Šimto kadrų tikrai nedarysiu: jei patiksiu – patiksiu, jei ne – ne.“ Ir tai joks pasipūtimas – tiesiog nedėjau į tai jokių vilčių, tad ir nertis iš kailio nemačiau prasmės. Toks nusiteikimas man gal ir padėjo – paskui serialo kūrėjai kalbėjo, kad mano vaidyboje jautėsi lengvas atsipūtimas.

Kaip reagavai išgirdęs: „Tu mums tinki!“?

Nebesu naivuolis mažvaikis kaip kažkada, kai ėmei iš manęs pirmąjį interviu (juokiasi)... Žinią sutikau labai ramiai: vieną etapą įveikiau, pažiūrėsime, kaip seksis toliau. Kol nebuvome pasirašę sutarties, nebuvau visiškai tikras, kad kuri nors pusė neapsisuks ir nepabėgs. Man buvo įdomu ir svarbu sužinoti, kokia bus serialo fabula, koks bus mano herojaus charakteris, ar neteks vaidinant lipti per save.

Bet šis vaidmuo – puiki proga priminti apie save ir kaip atlikėją.

Jau šimtą kartų galėjau vadalotis po televizijas, dainuoti visokias tindiriuškas ir būti žinomas, tačiau visiškai to nenoriu. Karjeros pradžioje padariau klaidą, nes leidau iš savęs lipdyti bet ką. Vienuose interviu galėjau būti vienoks, kituose – kitoks, jei tik paprašydavo, kalbėdavau bet kaip ir apie bet ką. O kad tai prieštarauja mano įsitikinimams, stengiausi nekreipti dėmesio.
    Man patinka tai, ką dabar darome su grupe, o ir koncertų netrūksta – prieš Naujuosius metus koncertavome kiekvieną savaitgalį po kelis sykius. Žmonėms atrodo, kad jei tavęs nerodo televizija ar tavo veidas nešmėsčioja spaudoje, vadinasi, tavęs apskritai nėra. Bet tai – netiesa.
    Ne dėl dėmesio, o dėl patirties ėjau. Studijuodamas režisūrą šiek tiek mokiausi aktorystės, todėl man buvo įdomu, kaip pasiseks panaudoti tai, ko mokiausi. Visada norėjau vaidinti, tad kodėl nepasinaudojus proga? Kai už tai dar ir mokama. (Kaip tik tuo metu pypteli Milanno telefonas. Perskaitęs SMS, dainininkas nusikvatoja: „Gavau atlyginimą!“)

Tavo personažas Tomas kuo nors panašus į tave?

Turime panašumų, kitaip turbūt ir negali būti – juk aš jį kuriu. Tomas, kaip ir aš, moka groti pianinu, bet su muzika savo gyvenimo nesusiejo – tapo vadybininku (juokiasi). Žinoma, yra situacijų, kuriose elgčiausi visiškai kitaip nei mano herojus. Pavyzdžiui, taip ilgai nežaisčiau jausmais. Kita vertus, tai žiūrovams galbūt ir kels nervą bei intrigą.

Buvo scenų, kuriose jauteisi neįprastai? Kad ir bučiuodamas partnerę Viliją Matačiūnaitę?

Kol kas viskas sekasi. Žinoma, tenka nemažai su savimi dirbti psichologiškai, pavargti, bet įsijausti į vaidmenį pavyksta. O su Vilija aš nesibučiuoju... Bučiuojasi Tomas su Migle, ir tai yra didelis skirtumas. Pačiam keista, kad taip galima atsiriboti, – niekada anksčiau nebuvau to pajutęs. Man tai – naujiena, o kitiems aktoriams turbūt – įprastas darbas.

Norėtum, kad šiuo serialu aktoriaus karjera nesibaigtų?

Norėčiau, kad tai nebūtų pirmas ir paskutinis darbas. Mielai suvaidinčiau tikrame teatre – tokią mintį jau senokai puoselėju. Gal serialas „Mano mylimas prieše“ ir bus šiokia tokia pradžia (šypsosi)? Dar norėčiau filmui ar dramos spektakliui sukurti garso takelį. Beje, šiame seriale skambės viena mano daina – tai dar viena pradžia.
    Jaučiu, kad pagaliau vėl atsistojau į savo vėžes, iš kurių buvau iškritęs. Jos visada buvo aiškios, bet blaškydamasis ir ieškodamas savęs vis iš jų iškrisdavau. Kai randi save, jauti, kad dėl to, ką darai, visiškai ne gėda, apima nepaprastai geras jausmas.

Laiko užtenka ir muzikai, ir vaidybai, ir net asmeniniam gyvenimui?

Iki vasario vidurio muzika buvo atsidūrusi „antrame plane“, nes vaidyba surydavo visą laiką. Neturėjau jo nei sau, nei draugams.

O mylimajai Deimantei?

Laimei, kartu gyvename, tad šiek tiek laiko lieka ir jai (juokiasi). Šalia manęs yra protinga moteris, kuri niekada man nepriekaištauja dėl dėmesio stokos – palaiko, kai reikia, pataria, pakritikuoja. Smagu, kai šalia yra žmogus, kuris turi sveiką požiūrį ir neskuba glostyti peties, kad ir ką darytum.

Nors sykiu esate jau trejus metus, vesti mylimosios, nors ir kokia ji protinga, prie altoriaus neskubi?

Kas žino (juokiasi)... Negaliu sakyti, kad jau planuoju vestuves, bet ir negaliu tvirtinti, kad apie jas negalvoju. Kol kas turiu ilgo ir laimingo gyvenimo su šalia esančiu žmogumi viziją, ir man visiškai ne gėda tai sakyti. Be lašelio abejonės galiu pasakyti: taip, tai yra mano žmogus.

Publikuota: 2010 kovo 19d. 12:45
    Autorius: Simona Jansonaitė / „Žmonės“
    Šaltinis - redakcija.lt ir 15min.lt

Skorpione

Pranešimų skaičius : 559
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz
    Registration date : 2008-03-11

Rašyti by Skorpione on Antr. 16 03 2010, 20:04

V. Matačiūnaitės dėmesio siekia ir moterys

Žaibiškai realybės šou „Kelias į žvaigždes" išgarsėjusi ir naują karjerą LNK seriale „Mano mylimas prieše" pradedanti dainininkė Vilija Matačiūnaitė ilgą laiką buvo dingusi iš pramogų pasaulio, vengė bendrauti su gerbėjais ir ignoravo pikantiškų skandalų jos gyvenime ieškojusius žurnalistus. Taigi nenuostabu, kad pasipūtusios, „sužvaigždėjusios" Vilijos įvaizdis aplipo įvairiausiomis kalbomis.

Sklido gandai, jog gražuolės Vilijos kasdienybėje vyrų dėmesio - per akis. Jog iš margo garsenybių būrio ji tikrai gali pasirinkti kokį tik nori: turtingą, gražų ar talentingą. Ir kad jos palankumo siekia pats Arūnas Valinskas.

Šį vakarą 21.00 LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris" Vilija pirmą kartą prisipažins, jog daugybė apie ją sukurtų legendų - šimtu procentų neteisingos. „Ar galite patikėti, kad netgi tais, šlovės metais, buvo tik vienui vienas vaikinas, kuris man rodė nuoširdų dėmesį: rašydavo laiškus".

Vilija sutriks paklausta apie dar vieną - kitos seksualinės orientacijos gerbėją. Moterį, kuri Vilijos meilės siekė brangiomis dovanomis ir dainininkės pašto dėžutėje netgi buvo palikusi voką su savo buto raktu... Tad ar yra tiesos kalbose, kad Vilijos Matačiūnaitės biografijoje buvęs ir netradicinis meilės ryšys?

2010 03 16
    Šaltiniai - moteris.lt, zebra.lt, panele.lt
    Video papildymas:

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Pir. 12 04 2010, 12:26

V.Matačiūnaitė apie suvaidintus meilės jausmus: man tikrai nėra lengva, bet...

Muzikiniame šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Vilija Matačiūnaitė dabar seriale „Mano mylimas prieše“ mėgaujasi išsipildžiusia svajone.

– Kaip atsidūrėte seriale?

– Man paskambino serialo prodiuserė ir pakvietė dalyvauti atrankoje. Sudalyvavau ir po savaitės sulaukiau kvietimo atvykti ir pasikalbėti apie galimą tolesnį bendradarbiavimą.

– Ar anksčiau esate mąsčiusi apie aktorystę?

– Svajojau ir galvojau, kad vieną dieną vis tiek išmėginsiu savo jėgas šioje srityje ir kur nors suvaidinsiu.

– Ar tokį įsivaizdavote darbą seriale?

– Dabar jau nebepamenu, bet visa, kas vyksta, man patinka.

– Kas sunkiausia?

– Atsiriboti nuo savo asmeninio gyvenimo ir prisiminti visas kuriamam personažui keliamas užduotis.

– Ar jums didelis iššūkis vaidinti liepsnojančius meilės jausmus?

– Taip, man tai tikrai nėra lengva, bet... Tiesiog darau tai, ką reikia daryti.

– Kaip reaguojate į kritiką?

– Į kritiką skausmingai reaguoju tik tą akimirką. Jei kritika yra pagrįsta, protinga, pasiimu tai, kas man reikalinga.

– Jau esate verkusi dėl režisieriaus pastabų?

– Kol kas nesu sulaukusi pastabų, kurios mane priverstų taip nusiminti.

– Kaip jaučiatės būdama šalia profesionalų?

– Man labai malonu, kad mane pakvietė dirbti į šį kolektyvą, kur galiu stebėti, analizuoti ir žavėtis profesionaliais aktoriais.

– Ar tokia draugė, kokia yra Miglė, galėtų būti tarp artimiausių jūsų draugių?

– Tokia draugė galėtų būti, nors turbūt su ja bendraučiau nelabai dažnai.

– Kuo ji jus žavi ir ką jai patartumėte pakeisti?

– Ji žavi tuo, kad yra natūrali, o patarimų aš nedalinsiu. Kai ji manęs jų paprašys, tuomet ir pasikalbėsime...

– Esate serialų žiūrovė?

– Lietuviškus serialus žiūriu, bet negalėčiau pasakyti, kad visi labai patinka.

– Ką nauja atradote paragavusi aktorės duonos?

– Manau, tai sužinosiu tik mums baigus visus serialo kūrimo darbus. Įtariu, kad tapau mažiau pavydi, kas, mano galva, man turėtų gyvenime praversti.

– Ar neketinate ryžtis aktorystės studijoms?

– Studijuoti aktorystės kol kas neplanuoju.

– Serialas nesutrukdė jūsų muzikinei karjerai?

– Muzikinei veiklai tikrai nesutrukdė, bet negaliu sakyti, kad nesikerta su populiariosios muzikos studijomis Vilniaus kolegijoje – jos šiuo metu yra kiek apleistos.

– „Kelias į žvaigždes“ ar šis serialas kelia didesnę riziką susirgti žvaigždžių liga?

– Šia liga jau seniai persirgau, ją pamiršau ir nebenoriu prisiminti. Tikiuosi, kad pasveikau taip, kad ji nebeatsinaujins.

– Kokių permainų norėtumėte tapusi aktore?

– Jau po „Kelio į žvaigždes“ tapau žinoma, matoma, analizuojama, apkalbinėjama... Permainų nesitikiu. Tiesiog norėčiau, kad viskas eitų į gera.

– Ką dar jums būtų smagu išbandyti?

– Norėčiau išmėginti savo jėgas šokių projekte.

– Ko jums šiandien labiausiai trūksta?

– Tam tikrais atvejais trūksta savitvardos, šiek tiek valios, ryžto, o šiaip... man viskas gerai.

2010 04 11

Šaltinis : delfi.lt

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pir. 28 06 2010, 09:21

Alfoje yra Toks Straipsniukas: Akiniuotieji: trūkumas virto mados klyksmu ir yra dvi MATYTOS Vilijos foto http://www.alfa.lt/straipsnis/10373694/?Akiniuotieji..trukumas.virto.mados.klyksmu=2010-06-28_12-15

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Pir. 28 06 2010, 16:35

Man tai tik viena matyta.. ta prie žirgo :DD

Miglutee
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 629
    Registration date : 2008-03-12

Rašyti by Miglutee on Tr. 21 07 2010, 06:40

Vilija palieka šokių partnerį ir kuriam laikui išvyksta į Ukrainą.

Matačiūnaitė palieka Lietuvą

... ir kuriam laikui išvyksta į Rytus, tiksliau – į Ukrainą. „Netikėtai nukrito netikėtas pasiūlymas, bet rimtas“, – intriguoja šiuo metu seriale „Mano mylimas prieše“ besifilmuojanti dainininkė ir pradedanti aktorė Vilija Matačiūnaitė. Vykti į šią didelių galimybių šalį ją pakvietė vienas kolega. Kas toksai ir kodėl, Vilija neatskleidžia. „Jeigu ten neišdegs, tai be reikalo būsiu apie tai prasižiojusi“, – juokiasi slapukė.

Paklausta, ar nebijo, kad per tą laiką kuri nors projekto „Kviečiu šokti“ dalyvė nuvilios elegantiškąjį jos šokių partnerį Artūrą Bajor, atšauna: „Ne, nebijau. Jis turi žmoną (Viktoriją Bajor), mes su žmona sudarėme sutartį, kad ji jį prižiūrės, kol aš grįšiu, kad liktume partneriais ir toliau“, – dėsto savo „verslo planą“.

Kaipgi jai sekasi šokiai? „Galvojau, kad esu gabesnė“, – nepagaili sau kritikos. Pirmą kartą „Kviečiu šokti“ vakarėlyje salsą sako šokusi drebančiomis kojytėmis, ir tas jausmas seniai nebuvo patirtas. Kas nutiko? „Jaudulys. Ne mano sritis tai yra“, – sako šokius galvoje turėdama Vilija.

Taigi kas ji – aktorė ar šokėja? „Kol kas nežinau, kas aš esu. Tiesiog mokausi visko“, – atsargiai pasvarsto po serialo filmavimo tiesiai į „Kviečiu šokti“ vakarėlį suskubusi Vilija. Laimei, spėjusi pasipuošti taip, kaip reikalavo aprangos kodas: su raudona rože plaukuose, pasidabinusi romantiškais drabužiais. „Pati nebūčiau to padariusi. Draugų prašiau padėti ir jie pagelbėjo“, – pasidžiaugia ji.

Pajuokauja, kad tik savo vešlių plaukų nespėjo nusidažyti juoda spalva. „Noriu atsiauginti ilgus gražius natūralios spalvos savo plaukus. Ir taip visokia prisibuvau: blondinė, ryžutė, ruda, ryža ir dabar natūrali“, – savo stiliaus metamorfozes dėsto Vilija.

Ji supranta, kad jos laukia nelengvas metas: baigiamieji jos mokslų metai, serialo filmavimas, šokiai... „Tikiuosi, kad su Dievo pagalba visur suspėsiu. Kad padedant šokių partneriui daug ko išmoksiu. Aš turiu išmokti gražiai judėti ir gerai atrodyti“, – pagaliau savo pasirodymo šokių projekte paslaptį išduoda slapukė Vilija.

Snieguolė Dovidavičienė
    2010-07-21 07:10
    Šaltinis - alfa.lt

Martiz

Pranešimų skaičius : 749
    Nuotaika : Very Happy

Rašyti by Martiz on Tr. 21 07 2010, 10:19

idomu koki cia dabar pasiulyma gavo:)

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pen. 23 07 2010, 07:31

Atradę aktoriaus talentą

TV ekranuose karaliaujančiuose lietuviškuose serialuose vis dažniau galima išvysti pramogų verslo žvaigždžių, netikėtai atradusių aktoriaus talentą. Kaip jiems sekasi dirbti šalia profesionalų?

Vilija Matačiūnaitė: „Visada svajojau vaidinti“

„Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusiai dainininkei nusišypsojo laimė ne tik epizodiškai šmėstelėti lietuviškuose serialuose verdančiose intrigose – merginai, iki tol neragavusiai aktorės duonos, teko pagrindinis vaidmuo. „Visada turėjau slaptą svajonę vaidinti, bet netikėjau, jog ji kada nors išsipildys, – neslepia atlikėja. – Iš pradžių sulaukusi kvietimo atvykti į atranką maniau, kad tai kolegų ar draugų krečiami pokštai. Po atrankos, kurią pati vertinu prastokai, smarkiai nustebau sulaukusi pasiūlymo filmuotis.“
    Kaip sekėsi dirbti su profesionaliais serialo „Mano mylimas prieše“ aktoriais G. Girdvainiu, D. Mikelkevičiūte? „Dabar jaučiuosi kuo puikiausiai, bet pačią pirmą dieną buvo labai nedrąsu. Be abejo, vėliau persilaužiau, – šypsosi dainininkė. – Tiesa, vaidinant rimtose scenose, kartais man sunku sulaikyti juoką. Labiau mėgstu linksmas scenas ir nuotaikingus personažus.“
    Ar nemes Vilija dainavimo ir netaps profesionalia aktore? „Neslėpsiu, aktorės darbas mane labai žavi, bet neketinu studijuoti aktorystės. Manau, galima vaidinti ir neturint aktorės išsilavinimo“, – teigia Vilija Matačiūnaitė.

Visas straipsnis: 15min.lt

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Pen. 30 07 2010, 10:41

Profesinės rokiruotės: dainininkai stoja prieš kameras http://www.zebra.lt/lt/laisvalaikis/tv_naujienos/Profesines-rokiruotes-dainininkai-stoja-pries-kameras-2010-07-30.html
    http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pramogos/kinas_muzika_tv/profesines_rokiruotes_dainininkai_stoja_pries_kameras/,coments.1,

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Antr. 10 08 2010, 16:20

Nūdienos tendencija: Į kino aikštelę — su daina galvoje: http://www.zebra.lt/lt/laisvalaikis/kino_naujienos/Nudienos-tendencija-I-kino-aikstele-su-daina-galvoje-2010-08-10.html

Miglutee
    fc valdžia

Rašyti by Miglutee on Tr. 18 08 2010, 18:37

Žvaigždžių charakterį išduoda jų raštas

http://www.alfa.lt/straipsnis/10403541/?Zvaigzdziu.charakteri.isduoda.ju.rastas=2010-08-18_20-30

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Kv. 19 08 2010, 08:23

Lievai Viliją apibūdino Very Happy

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Rašyti by Birute1212 on Kv. 19 08 2010, 15:47

Netikėtos Vilijos Matačiūnaitės ir marihuanos sąsajos http://www.klubas.lt/party/netiketos-vilijos-mataciunaites-ir-marihuanos-sasajos.d?id=35630275

Miglutee
    fc valdžia

Rašyti by Miglutee on Kv. 19 08 2010, 15:53

Žinojau , kad ji tam puslapyje turi el-paštą .

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content Today at 00:53

Dabar yra Antr. 06 12 2016, 00:53