Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

Share

loveb
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

Rašyti by loveb on Tr. 30 12 2009, 13:15

Įdėjau:

bet nežinau, man kažkaip labai liūdna, kad šitas turas nesulaukė didelio susidomėjimo...
    grupė ir atlikėjai buvo gerai pasiruošę, atrepetavę viskq. Vilija padainavo nepriekaištingai. gerai Miglė sako, kad net galūnes pakirto, nes dainos buvo viena už kitą gražesnės! Dar dabar vis skamba galvoj... tiesa, jos sesė Asta dainavo kaip back vokalas.
    po koncerto dar buvom užsidegę lėkt ir į Jonavą, bet...
    dabar džiaugiamės, kad Kaune šitas koncertas įvyko, nors salė ir nebuvo pilna.

Vilniuj nukeltas į sausio 28d.
    Šiauliuose į sausio 29 d.

Linuxete

Pranešimų skaičius : 338
    Nuotaika : Yhaaa!!!;DD
    Registration date : 2008-03-12

Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

Rašyti by Linuxete on Kv. 31 12 2009, 10:25

Aš irgi eisiu, jau bilietą pirmoj eilėj turiu;D Laukiu nesulaukiu;]*
    Pasistengsiu pafotkint;)

Ievu

Pranešimų skaičius : 228
    Nuotaika : nu. ;]
    Registration date : 2008-03-13

Rašyti by Ievu on Kv. 31 12 2009, 12:09

jau buvau pamiršus, kad Vilija taip gražiai dainuot gali. : ) o dar šita daina man ypatingus sentimentus kelia, taip kad neatsiklausau...

Martiz

Pranešimų skaičius : 749
    Nuotaika : Very Happy

Rašyti by Martiz on Kv. 31 12 2009, 12:25

nerodo man:( cia i youtube ikelet? kaip uzvardinot? nes er cia man kazko nerofo reiks per youtube susirast

Artturiux
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 419
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

Rašyti by Artturiux on Kv. 31 12 2009, 13:37

Manau nesulaikė didelio susidomėjimo,nes buvo mažai reklamuojamas. Pvz. jei aš labai mėgčiau hiperbolės dainas ir norėčiau ką nors tokio pažiūrėt, tikrai nebūčiau sužinojęs, kad vyksta toks renginys. Nors gal ir bilietų kainos žmones atbaidė..

Linuxete

Rašyti by Linuxete on Sk. 03 01 2010, 13:39

Taigi vakar buvau koncerte Very Happy
    Vilija dainavo pati pirmoji, o po to kažkur išskubėjo, nes koncerto pabaigoje jos jau nebebuvo Rolling Eyes
    Gaila, negalėjau jos nufotografuoti, nes fotoaparatas lyg tyčia sugedo Evil or Very Mad
    Bet koncertas, tai tikrai buvo nuostabus, nors salė pilna ir nebuvo...
    Balys iš "Lietuvos Talentų" nepasirodė, regis suirgo gripu, tai teko jiems 15 minučių pertrauką daryt.
    Buvo ir Vilijos sesuo Asta, kaip kažkas čia jau minėjo - back vokalas.
    O šiaip tai tikrai džiaugiuosi, kad nuėjau į šitą koncertą, buvo labai smagu vėl pamatyti Viliją ir pasiklausyti geros gyvos muzikos Wink

loveb
    fc valdžia

Rašyti by loveb on Sk. 03 01 2010, 19:12

pasisekė, kad ir pas jus įvyko, nors ir be Balio Smile o kiek V dainų dainavo? Kaune berods tris kartus pasirodė, bet dainų nesuskaičiavom, tik atsimenu, kad koncerto pabaigoj su visais dainavo "Išgalvotas gyvenimas".

Linuxete

Rašyti by Linuxete on Sk. 03 01 2010, 20:50

Nežinau tiksliai, gal kokias 5 ar 6 dainas sudainavo, o "Išgalvotas gyvenimas", tai nebedainavo, nes kaip jau minėjau kažkur išskubėjo, tik Vilijos sesė, tą dainą kartu padainavo su visais kitais atlikėjais.
    Gaila, kad V taip išlėkė iškart po savo pasirodymo, būtų buvę smagiau, jei kaip ir pas jus būtų dainavus dainas po truputį, o ne iškarto visas...
    Bet vistiek buvo gera Ją pamatyti ir išgirsti vėl;]*

Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

Pranešimų skaičius : 546
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

Rašyti by Birute1212 on Pir. 25 01 2010, 18:33

http://www.15min.lt/naujiena/zmones/muzika/vilniuje-hiperboles-dainos-matyt-nenuskambes-28-81380

loveb
    fc valdžia

Rašyti by loveb on Pir. 25 01 2010, 19:08

ot "organizatoriai" čia skaitos! Mad žmonės, t.y. grupė su atlikėjais, taip nuoširdžiai ruošėsi, ir beveik visas turas per juos nuėjo veltui... Crying or Very sad

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content Today at 11:54

Dabar yra Sk. 11 12 2016, 11:54