Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Share

    loveb
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

    Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by loveb on Št. 05 12 2009, 13:39

    na va, nuėjau į biletai.lt ir pamačiau, kad šitas renginys bus rodomas ne tik Klaipėdoj:

    Šiauliai 2009-12-11 penktadienis 18:00 val
    Marijampolė 12-12 šeštadienis 18:00 val
    Tauragė 2009-12-13 sekmadienis 18:00 val
    Elektrėnai Gruodžio 20 d. 17.00 val.
    Kėdainiai 2009-12-26 šeštadienis 18:00 val
    Kaunas 2009-12-27 sekmadienis 18:00 val
    Jonava 2009-12-28 pirmadienis 18:00 val
    Vilnius 2009-12-29 antradienis 18:00 val
    Panevėžys 2009-12-30 trečiadienis 18:00 val
    Klaipėda 2010-01-02 šeštadienis 18:00 val
    Šiauliai 2010-01-29 penktadienis 18:00 val

    renginio aprašymas:

    Artėja didžiosios metų šventės. Ta proga dovanojame melomanams fantastišką nuostabios ir laiko patikrintos muzikos fiestą. Šventinėje koncertų ir renginių lavinoje tai vienintelis renginys, kuriame pats aukščiausias lietuviškos (ir ne tik) muzikos kokybės ir kiekybės santykis. Be jokių dvejonių taip drįstame konstatuoti, nes visi „Hiperbolės“ superhitai iš 6 jos albumų niekaip netilpo į vieną koncertinę programą, todėl iš anksto atsiprašome, jei neišgirsite vienos ar kitos jūsų mėgstamos dainos.
    Jaunąją kartą norime ne probėgšmais supažindinti su lietuviškojo roko ištakomis, bet pateikti maksimalią gamą visų geriausų „Hiperbolės“ dainų maksimaliai artimų originaliam skambesiui, be abejo, atsižvelgiant ir į atlikėjų vidines nuostatas ir laikmečio reikalavimus. Brandesniąją kartą pamaloninsime iki kaulų smegenų pažįstamais senaisiais superhitais.
    Kasmet besikartojantys atvežtiniai ir kiti (net lietuviški) renginiai dar bus parodyti kita proga ir nevieną kartą, o šis apskries Lietuvą tik sykį, bet su tokia galinga puikios „Hiperbolės“ muzikos gaivos banga, kad neapsilankę galės iš nevilties nusigraužti nagus. Kaip priežastį ir paslaptį pakuždėsime, jog keli muzikos profesionalai, išgirdę ir pamatę pirmąsias repeticijas, liko apžavėti rezultatais.
    Šita šventė, keliaujanti per šalį, „pilna“ garso ir šviesos. Jai talkina „gyvai“ grojanti (ir pridainuojanti) profesionalų roko grupė.
    Šventės pažiba, geriausiai roko skambesį mokanti iškedenti moteriškosios lyties atstovė – šarmingoji Vilija Matačiūnaitė paskleis ne tik ekspresijos žaibų, bet ir dalelę įtaigios melancholijos.
    Puikiai iš TV ekranų pažįstamą ir vieną iš LTV muzikinio projekto lyderių Jurgį Bruzgą jūs „atrasite“ iš naujo ir žinome, kad vis kviesite pakartoti ne tik dėl atlikto vieno ar kito superhito.
    Šioje garbioje vokalistų komandoje - jaunasis talentas, kelių tarptautinių muzikos konkursų Ispanijoje, Latvijoje ir Lietuvoje laureatas Balys Kulikauskas. Šis jūros stichijos apdovanotas vaikinas, beje, „pasikaustęs“ muzikiniais mokslais, ir turintis savo „balso veidą“, ne tik džiugins jūsų ausis, bet ir maloniai glostys širdis specifiniu balso tembru. Tai vienas didžiausių šių metų atradimų su šviesia ir perspektyvia muzikine ateitimi. Jau dabar juo domisi kelios užsienio įrašų kompanijos. Organizatoriai (VšĮ „Globus party“) turi specialių ir vertingų pasiūlymų įmonėms bei rėmėjams, todėl maloniai kviečiame bendradarbiauti abipusiai priimtinomis sąlygomis. Daugiau informacijos el paštu: globusparty@yahoo.com

    Sekantį kartą cikle „P.Ro.G.A.“ (“P.opuliariojo Ro.ko G.eriausi A.utoriai/A.tlikėjai“) jūsų lauks kitas malonus siurprizas.


    ANONSAS kartu su Vilija, Jurgiu ir Baliu

    čia senutėlis video iš KIŽ laikų (bet iki šiol vienas mano mėgstamiausių):


    pirmieji pamatyti turės garbę Šiauliai! ar kas nors eisit? ir Marti, jūsų mieste bilietai dar vieni iš pigesnių... taip, kad nereik skųstis Smile geri renginiai turi savo kainą Cool


    Paskutinį kartą redagavo loveb, Pen. 18 12 2009, 23:05. Redaguota 5 kartus(ų)

    Artturiux
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 419
    Age : 23
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Artturiux on Sk. 06 12 2009, 08:34

    Kas tas balys? Ar tas is lietuvos talentu?

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Sk. 06 12 2009, 11:50

    nu Vilija tures biski darbo gruodzio menesi:D

    Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

    Pranešimų skaičius : 546
    Age : 22
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Birute1212 on Sk. 06 12 2009, 13:11

    Taip tas pats Balys is Lietuvos Talentu

    loveb
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by loveb on Pen. 18 12 2009, 22:42

    nieks nežinot kaip praėjo pirmi koncertai? ar jie išvis įvyko? nes kažkaip visai nėra reklamos... bent jau aš daugiau niekur nemačiau, kad apie juos skelbtų, išskyrus internete. ir bilietų neperka... Rolling Eyes

    papildymas:
    radau , kad Šiauliuose pirmas koncertas buvo atšauktas "dėl kelių atlikėjų ligos":
    http://www.savaitgalis.lt/lt/pramogos/renginiai/koncertai_festivaliai/kita/hiperboles_dainos/
    ir Kaune pagaliau keletą reklaminių koncerto plakatų mačiau pakabintų Exclamation reik manyt, kad žmonės atkreips i juos dėmesį ir pradės pirkt bilietus, nes per šventes tai šiaip renginių pilna...

    Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

    Pranešimų skaičius : 546
    Age : 22
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Birute1212 on Tr. 23 12 2009, 10:12

    Siandien Vilija dainavo Hiperboles daina "Isgalvotas Gyvenimas" laidoje Labas rytas, pristate kada kuriuose miestuose dainuos, sake, kad jai labai patikdavo vaikysteje Hiperboles dainos... Smile

    loveb
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by loveb on Tr. 23 12 2009, 22:42

    eina sau, turejau nuojauta, kad gali ten pasirodyt, o vakar kaip tycia ilgiau miegojau! damn! bang

    papildymas:
    visas "Labo ryto" laidas galima perziureti cia:
    http://www.lrt.lt/archyvas/

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Kv. 24 12 2009, 11:07

    nerodo nieko ten:(

    Skorpione

    Pranešimų skaičius : 559
    Age : 23
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz
    Registration date : 2008-03-11

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Skorpione on Kv. 24 12 2009, 16:25

    aš mačiau Smile tik gaila, kad VILIJA taip pasakė apie Kalėdas Sad Sad Sad

    Linuxete

    Pranešimų skaičius : 338
    Age : 27
    Nuotaika : Yhaaa!!!;DD
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Linuxete on Pen. 25 12 2009, 10:09

    Nemačiau Sad Taip tai visą laiką žiūriu, o šikart ir nepažiūrėjau... Ką Vilija apie Kalėdas sakė Shocked

    P.S. Galvoju į tą koncertą eiti... Tik vat, pas mus dažnai taip būna, kad parašo, jog bus Vilija, o ji ir neatvyksta, tai nežinau... Į tą koncertą tai tik dėl jos ko gero ir eičiau. O gal jau kas buvot koncerte kuriam nors?

    Skorpione

    Pranešimų skaičius : 559
    Age : 23
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz
    Registration date : 2008-03-11

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Skorpione on Pen. 25 12 2009, 11:40

    VILIJA pasakė, kad ji nemėgsta Kalėdų, nes kai visi susirenka kartu jas švęsti, tai ji pasijunta labai vieniša...

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Pen. 25 12 2009, 12:06

    idomus Vilijos mastymas.

    musyte

    Pranešimų skaičius : 276
    Age : 29
    Nuotaika : Neziurek i mane,juk manes nera,kaip wisada!!!!
    Registration date : 2008-03-11

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by musyte on Pen. 25 12 2009, 12:22

    Na cia tai tikrai idomus mastymas! Beje kas nematet labo ryto,tai intike juk yra pasiziuret.Dowiles juk linka dave.Tik paskui ten paspaudi ant laidos ir susirandi labas rytas ir ten sudeti pagal data wisos laidos.

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Pen. 25 12 2009, 18:42

    kad as paspaudziau ten ant labo ryto ir niekaip neuzkrauna

    Birute1212
    Naujienų reporterė Nr.1

    Pranešimų skaičius : 546
    Age : 22
    Nuotaika : Smile))))))))))))))
    Registration date : 2008-04-08

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Birute1212 on Št. 26 12 2009, 10:16

    http://www.zebra.lt/lt/laisvalaikis/renginiu_naujienos/Hiperboles-dovana-svencianciai-Lietuvai-2009-12-26.html

    Artturiux
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 419
    Age : 23
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Artturiux on Št. 26 12 2009, 11:43

    O kaip apie Viliją gražiai aprašyta Very Happy

    musyte

    Pranešimų skaičius : 276
    Age : 29
    Nuotaika : Neziurek i mane,juk manes nera,kaip wisada!!!!
    Registration date : 2008-03-11

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by musyte on Št. 26 12 2009, 15:05

    Martiz rašo:kad as paspaudziau ten ant labo ryto ir niekaip neuzkrauna
    Matyt,kad kazka ne taip darai. Ash wakar ar uzwakar ziurejau tik pasididnk waizda nes gali garsas but bet waizdo nebut.Bet kaip pasididini waizda wiskas normaliai.

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Št. 26 12 2009, 16:45

    tai kad paspaudziu ant labo ryto 24 dienos ir rodo juoda langa ir tipo kraunas ir niekaip neuzkrauna

    loveb
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 213
    Registration date : 2008-06-25

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by loveb on Št. 26 12 2009, 20:22

    aš pati tik šiandien radau laiko peržiūrėti tą laidą.
    smagu girdėt Viliją dainuojančią gyvai!

    nerandantiems įrašo, kad būtų lengviau duodu tikslesnę nuorodą:
    http://media2.lrt.lt/ltv/20091223_LabasRytas.wmv
    Vilija antroj laidos daly, ties 1h 50 min ir 37 s ;DD
    gal kas mokat "nuripint"? man išeina tik vaizdą įrašyt, bet nėr garso scratch
    tiesa, Marti, laida buvo rodoma 23 d.!

    &Linuxete, mes su Miglute ryt eisim Kaune, tai pranešim po to kaip sekės Wink

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Št. 26 12 2009, 21:13

    nu gerai suklydau:D

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Antr. 29 12 2009, 16:37

    tai kaip koncertas kaune , saket kazkas eisit

    Miglutee
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 629
    Age : 23
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Miglutee on Antr. 29 12 2009, 17:18

    Koncertas buvo nuostabus ! Vilija labai graziai atrode (mm) ir jegiskai padainavo , kaip tikra profesionale . Man net per viena daina kojas pakirto , ten tokios aukstos natos . Bijojau , kad dar nepablogetu jei tas balsas nuo tokio dainavimo . Ir kas turi galimybe tikrai eikit ! Nepasigailesit ;-)

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Tr. 30 12 2009, 09:40

    o nuotrauku nebus?

    Miglutee
    fc valdžia

    Pranešimų skaičius : 629
    Age : 23
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Miglutee on Tr. 30 12 2009, 10:01

    Nuotrauku nebus . Kazkas fotikui pasidare Sad , bet yra vienas video .Tai Dovile gal i youtube ides .

    Martiz

    Pranešimų skaičius : 749
    Age : 25
    Nuotaika : Very Happy
    Registration date : 2008-03-12

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Martiz on Tr. 30 12 2009, 10:23

    lauksim:)

    Sponsored content

    Re: Vilija renginyje "Hiperbolės dainos" (Šiauliai, Marijampolė, Tauragė, Elektrėnai, Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Vilnius, Panevėžys, Klaipėda)

    Rašyti by Sponsored content Today at 14:34


      Dabar yra Pir. 05 12 2016, 14:34