kelias i zvaigzdes 1

Share

im2bounce4u

Pranešimų skaičius : 406
    Nuotaika :
    Registration date : 2008-03-10

kelias i zvaigzdes 1

Rašyti by im2bounce4u on Tr. 07 01 2009, 23:30

tai galbut kazka nustebins..
    kai kam pastatys ant ranku plaukus ;D
    arba siaip sukels malonius prisiminimus.
    Tai - Vilija, kuria pamilome.
    tokią, kokia ji buvo pries 3 metus
    pasklidus kalboms, kad ji dabar tapo bla, bla ir netgi bla,
    skubu ikelti siuos tikrai ilgai lauktus ir neturetus irasus,
    pagaliau pakartotus per tv
    net neabejoju, cia belikusiai mazajai daliai To fanklubo bus idomu aptarti, palyginti, prisiminti, isgyventi is naujo

2005-12-30 vilnius. auksinis kelias i zvaigzdes 1 finalas. vilija, andrius, mino.

pirmasis video - siuzetas apie Vilija.

antrasis video - v pirma daina 'mylek', o pabaigoje - MUSU FANU KLUBO PIRMOJI DOVANA VILIJAI

fanu klubo, kuriame vire aistros, kuris dar tik pradejo augti. is kurio teliko tik keli aktyvus nariai - jums gerai pazistama fc valdzia. po to prisidejo nauji zmones, kuriuos cia vis dar taip pat malonu matyti ;) ir visai nesvarbu, kad i pacia sita 'mylek' v tikriausiai dabar negaletu ne paziureti, nes nusidainuoja, bet, pripazistu, net man;D tada tai atrode tobulumo virsune;)

nagi, pasiguoskit, issipasakokit ;D

Paskutinį kartą redagavo im2bounce4u, Tr. 07 01 2009, 23:46. Redaguota 1 kartą

im2bounce4u

Nuotaika :

Re: kelias i zvaigzdes 1

Rašyti by im2bounce4u on Tr. 07 01 2009, 23:44

Artturiux
    fc valdžia

Pranešimų skaičius : 419
    Nuotaika : Team Vilija Very Happy
    Registration date : 2009-01-06

Rašyti by Artturiux on Kv. 08 01 2009, 14:59

Neatsikratys mūsų Vilija,kad ir kaip keisis ;DD jai nemylėsim kaip žmogų,mylėsim kaip šaunių dainų atlikeją ;D

-kitokia-

Pranešimų skaičius : 92
    Nuotaika : o_O
    Registration date : 2008-03-12

Rašyti by -kitokia- on Kv. 08 01 2009, 17:37

gražus tas pirmasis video. Galbūt todėl, kad ten ta tikroji Vilija, kurią pamilo tūkstančiai žmonių - dar nepatyrus scenoje, šou biznyje, draugiška ir geranoriška. Bet sakoma, kad laikas pakeičia visus žmones, matyt, neišimtis ir ji.
    et, nežinau kodėl, bet dar ir šiandien labai gerai prisimenu tą dieną, kai buvo auksinis finalas. Lakstymą nuo ryto ir to beprotiškai sunkaus meškino pirkimą, vėliau jo gabenimą sausakimšu troleibusu, žmonių reakcijas ir tą beprotišką brovimąsį per minią, kai Vilija dainavo "Mylėk". bet visgi, buvo tikrai smagu ir įspūdinga. iš viso, visas tas FC gyvavimo laikotarpis, meetai, tūsai, koncertai, nmlai buvo kažkas TOKIO, kas liks dar tikrai ilgam.Smile

Paskutinį kartą redagavo -kitokia-, Sk. 11 01 2009, 08:34. Redaguota 1 kartą

Martiz

Pranešimų skaičius : 749
    Nuotaika : Very Happy

Rašyti by Martiz on Kv. 08 01 2009, 18:35

kodel dabar meetu neberengiat?

ausryte

Pranešimų skaičius : 299
    Registration date : 2008-03-11

Rašyti by ausryte on Pen. 09 01 2009, 14:17

o tu?

Fringilla

Pranešimų skaičius : 274
    Nuotaika : uuu,skrendu virs debesu

Rašyti by Fringilla on Pen. 09 01 2009, 17:36

kokie faini ir mieli sirdziai atsiminimai, kuriuos sukelia sie video:))
    tikrai pasiilgau TU laiku...

musyte

Pranešimų skaičius : 276
    Nuotaika : Neziurek i mane,juk manes nera,kaip wisada!!!!

Rašyti by musyte on Pen. 09 01 2009, 18:57

Buwo ir prazuwo! Wink

Skorpione

Pranešimų skaičius : 559
    Nuotaika : Klausaus muzikeles linksmos Razz Razz Razz

Rašyti by Skorpione on Pen. 09 01 2009, 20:10

man labai patiko tas laikas, kai nml'e prabalsavom virs 5000 kartu. tas jausmas nerealus...

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Št. 10 01 2009, 09:37

manau,po to latviu sou ji pasikeite

Martiz

Rašyti by Martiz on Št. 10 01 2009, 10:20

Kazkas ten su tuo hello jurmala netaip buwo,kad Vilija kategoriskai atsisako apie jį pasakot,bet aisku čia ne mum kistis. . .

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Št. 10 01 2009, 11:00

kai pradejo rasyt lt zurnalistai,kad ten su niekuom nebendrauja tj tip ir gavosi. pradejo sleptis nuo tu zurnalistu. Ir dabar tokia nedraugiska

ausryte

Rašyti by ausryte on Št. 10 01 2009, 14:10

jei vėl ją uždarytų tarp keturių sienų, tai man atrodo daugiau mažiau ji būtų tokia pati. O kai pamatom ją per teliką geriausiu atveju kartą per mėnesį ir taip pat dažnai paskaitom žurnaluose, tai nelabai ką apie ją ir žinom. Be to, V niekad nepasižymėjo kažkokiu labai dideliu bendravimu su publika, fanais ir fc. Man atrodo.
    Video nežiūrėjau, bet pamačius šitą temą ir paskaičius viską susiradau +-visus FC video. va TEN tai buvo. Nėra ko liūdėti, nes viskas keičiasi, tai natūralu. O aš tik džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurių fc dėka pasiilgstu. Ir kuriuos labai labai gera susitikti. O viskas prasidėjo nuo to, ką rodė tuose aukščiau įdėtuose video.

-kitokia-

Nuotaika : o_O

Rašyti by -kitokia- on Št. 10 01 2009, 16:24

aš dažnai pasižiūriu kokį FC video - pradedant KIRVIO šėlionėmis Žirmūnuose, pirmojo fc gimtadienio, baigiant tuo didžiuoju Ligitos apie visus metus. Ir man atrodo, nesvarbu, kaip yra dabar, svarbu tai, jog kiekvieną kartą juos žiūrėdama šypsausi ir ilgiuosi tų žmonių, kurie tada buvo kartu. Savo laiku, FC tikrai davė labai daug.

Lukutis:)

Nuotaika : : }

Rašyti by Lukutis:) on Št. 10 01 2009, 16:57

o seip kada paskutini karta Vilija rase i foruma?

Naktis. Tau. Sesuo.

Pranešimų skaičius : 179
    Nuotaika : ;D*~

Rašyti by Naktis. Tau. Sesuo. on Št. 10 01 2009, 17:30

Į naują aplamai nerašė ;[
    Blemba, aš tuoj apsižliumbsiu ;[
    Pasiilgau nerealiai visų žmonių..
    darom meetą ;]

Ievu

Pranešimų skaičius : 228
    Nuotaika : nu. ;]
    Registration date : 2008-03-13

Rašyti by Ievu on Št. 10 01 2009, 20:37

O man trūksta žodžių, pažiūrėjus šituos video. Kažkada klausiau savęs, nuo ko prasidėjo visas tas prilipas prie TV, kai turi pasirodyt ji, ir t.t. o dabar jau žinau atsakymą. Smile

Martiz

Rašyti by Martiz on Št. 10 01 2009, 23:24

man atrodo Vilijai tas FC buta nebuta jai visiskai nesvarbu jis yra ar jo nera . Matosi FC jai visai nerupi

ausryte

Rašyti by ausryte on Št. 10 01 2009, 23:34

dorotėle vasarėle, atvažiuok į vilnių!

im2bounce4u

Nuotaika :

Rašyti by im2bounce4u on Sk. 11 01 2009, 00:49

Martiz rašo:man atrodo Vilijai tas FC buta nebuta jai visiskai nesvarbu jis yra ar jo nera . Matosi FC jai visai nerupi

man atrodo tau paciam sitas fc nerupi, butu jis ar ne tau nesvarbu, nes tu dar neistojes, tau nerupi nerupi nerupi, damn!!!!!!!!
    juokauju;D
    tai aisku niekad ir nerupejo auksciau fakto 'buvimas drauge is reikalo'
    bet as jos nekaltinu, cia jos pasirinkimas
    jos pochuizmo pasekmes yra akivaizdzios tiek jos karjeros, tiek fc atzvilgiu
    kaip paciame pirmame sios temos video, siuzete apie ja, vilkos podruske ir sake 'tai yra dalis to populiarumo', to dainavimo, to buvimo scenoje
    ir cia netinka jokie pasiteisinimai 'as gyvenime buvau iskaudinta, todel eikit nx'
    atsiprasau uz toki tiesmukiskuma
    ji nesusitaike su 'ta dalim'
    o kates ir peles zaidimas ilgainiui nusibosta
    jus manot ji neturi laiko brukstelt laiskelio fc apie tai, kaip jai sekasi? ne nemanot, teisingai darot;D
    as labai tavim dziaugiuosi, vilyte, jei tu laiminga ties tuo, kur esi :)
    bet pati zinai kad gali ir geriau
    jei jau lendi i scena, reikia atiduot save joje, kaip kazkur rasiau, 153 %, o nulipus nuo scenos dar papozuot vaikams pries mobilekus ir padekot fanams, nesvarbu, atnese jie palme, kaktusa ar mr nothing;] jei jau pradejai dainuoti, tai dainuok iki galo ir is visos sirdies. kazkaip zvelgiu i forumo backgrounda ir netikiu tuom ka rasau;D tau taip tinka valgyt mikrafa, ha. bet jei tau tikrai uztenka kartais pasmezuoti telike, tai puiku, dziaugiuosi su tavimi
    zmones galu gale keiciasi. vilkai ant galvos ne tik plauku spalva keiciasi. fanai, vilija, irgi keiciasi. tai, ka tu darei kiz1, man dabar atrodo super neprofesionalu, na bet tada buvo kazkas velniskai nerealaus. bet kize buvai maziausiai nusidainuojanti ir tiek;D man nebepatinka ir tai, ka tu darai dabar. vienintele tavo gera daina ir performance'u laikau 'laisves kaina'. dar tavo amplua duetuose. bet visa kita ir sudas, nors tu ka..;)
    ir jokios ten makiazines dainos pavadinimu 'as bloga' tau neprides zavesio. graziausia tu esi tada, kai tas makiazas nubega, nes tu verki, kaip pvz per vivo per lei. ir pan;D
    matai, fanu norai ir reikalavimai is taves vis labiau augo;D o dabar blesta blesta.. fanai tampa vieni kitu fanais, pamirsta tave, kartais maloniai prisimena, ziuredami jutube filmukus. dar,zinoma, kai nustebini savo pasirodymu 'top girl' arba muzikos akademijoje
    mes vis dar laukiam tavo albumo, nauju interviu apie tave, to neneigsim, nes juk kazkas dar rusena, galit ne neslept, kaip visiem butu idomu perklausyt jos nauja kompakta
    darkart: nekaltinu as jos. bet ir nesuprantu
    tiesa, neturiu pc ne vieno fc video, bet jus esat one of the best things that ever happened to me ;]
    krc nusibodo rasyt ;]
    bet aciu kad isklauset, man reikejo tai parasyti ;]

Martiz

Rašyti by Martiz on Sk. 11 01 2009, 11:55

Blemba im2 gerai pawarei xD pilnai su tawim sutinku. . O ar is wiso Vilija zino forumo adresa?Very Happy

Artturiux
    fc valdžia

Rašyti by Artturiux on Sk. 11 01 2009, 16:18

im2bounce4u,aš visada laukiu tavo komentaro ;D jie tokie crazy ,kaip ir šitas ;D smagu skaityt

Saulyte

Pranešimų skaičius : 199
    Nuotaika : Smile
    Registration date : 2008-03-14

Rašyti by Saulyte on Sk. 11 01 2009, 16:28

wow... Apsalau...Nuostabus komentaras, respect Smile tik manau, kad jis kazkaip turetu atsidurti pries Vilijos akis, nes sie zodziai tikrai verti mazu maziausiai susimastymo...

Fringilla

Pranešimų skaičius : 274
    Nuotaika : uuu,skrendu virs debesu

Rašyti by Fringilla on Sk. 11 01 2009, 17:53

as pernelyg silpna ir per daug pasiilgau visko,KAS PRAZUVO;D
    atsimenu susitikimus su V po nml super ir joniniu finalu...taip nedrasiai ji zvelgdavo i mus,klykaujancius,besivarzancius del fotkes su ja ar jos autografo.matesi,kad kuo greiciau noredavo pabegt nuo viso sito surmulio:)
    po ZD finalo buvo linksmesne,bet geriausiai atsimenu pirmaji fc myta su ja.is pradziu susikauscius atrode,kai mes katedroj prie paminklo 'spjaudau ir gaudau' plysavom ja pasitikdamos;D o paskui taip nerealiai plepejo,pasakojo vilniaus atsiradimo istorija ir pan;DD mytas buvo trumpas,o kai ant galo V ir jos drauges jau lauke taxi,ji vis dar apkabinejo fc narius,nors drauge is paskutiniuju ja skubino,ji apkabino visus,kurie norejo tai padaryt,taip miela buvo ta vaizda stebet;] ir kai jos galvotrukciais leke prie taxo;DDDD tik gaila,kad to video kazkaip stebuklingai nebeturiu:/ gal kas noretu parupinti?;D
    ir man buvo lb faina stebet jos tipo cd pristatyma,ypac kai su Ausryte per vivo per lei apsikabinusios lingavom,vos neapsiverkiau krc;DD

im2, im stunned like always:))

im2bounce4u

Nuotaika :

Rašyti by im2bounce4u on Sk. 11 01 2009, 22:03

fanklubui:
    negaliu patiketi, kas pas mane playeryje uzgrojo 'play all' rezimu !!:D
    jau buvau uzmirsus, kad yra toks gabalas..
    fc, jums nieko sitas neprimena?

anyway, labai pop gabalas youtube, ka jus, ka jus ;]
    o jusu neimanoma pamirsti ;]
    p.s. o dabar uztat pas mane uzgrojo 08 Kaip Rudnosiukas Nuliudo, o Paskui Pralinksmejo.mp3, kuris prasideda zodziais 'karta rudnosiukui labai nepasiseke meileje, ir is to skausmo jis vos neprigere, o vakare jis parejes namo padege visus eilerascius ir ismete pro langa ' D:
    o jus komentuokit vilija, ne mane, sutarta? ;D
    gerai einu dar pora nfs masinyciu aplenkt :DDDDDD

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content Today at 11:50

Dabar yra Kv. 08 12 2016, 11:50